Emma Longauer

Emma sa narodila v  roku 1993 v malom meste v strede Slovenska. Už odmala milovala knihy, no občas sa stalo, že sa jej nepáčilo, ako sa dej vyvíja, a tak si vymyslela jeho vlastnú verziu.
Neskôr začala vytvárať svoje postavy a ich príbehy a písať básne, s ktorými sa umiestnila aj v niekoľkých literárnych súťažiach.
Okrem tvorby sa venuje hre na gitare a rada cestuje. Hovorí anglicky, nemecky, španielsky a taliansky, má rada históriu. Ak by si mohla vybrať, narodila by sa v renesančnej Florencii. Niekedy má pocit, že prišla na svet v nesprávnej dobe. Napriek tomu sa – viac či menej úspešne – snaží žiť najlepšie, ako vie.                                                                                                                                      
Pokiaľ ide o písanie, striedajú sa u Emmy dve fázy: obdobie písania alebo obdobie prokrastinácie (skrátene p. al. p.). Počas prvej menovanej samozrejme píše, a keď nastúpi tá druhá, ktorá komplikuje život nielen začínajúcim spisovateľom, túla sa všade možne, trávi čas s ľuďmi, ktorých má rada, pozerá filmy a seriály a márne sa snaží prísť na to, na čo je dobré vstávanie z postele pred deviatou ráno.

Až do konca roku 2017 poštovné a balné ZADARMO. Nakupovať u nás sa naozaj oplatí! :) Skryť

0

Your Cart