Adresu nepoznám

Hodnotenie 5.00 z 5 na základe 2 zákazníckych recenzií
(2 recenzie zákazníkov)
 • Rozsah: 120 strán
 • Väzba: mäkká
 • Formát: 13 x 20 cm
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2018

 

0,00 5,00 

 • E-kniha
 • Kniha
Zrušiť výber
Katalógové číslo: 9788081971907 Kategórie: Značiek: , , , , , ,

Popis

Keď rodič prežije svoje dieťa, je to neopísateľná bolesť. Bolesť, s ktorou musí žiť do konca života. Každý túto stratu všetkého, na čom mu záležalo, prežíva inak. Autor sa rozhodol o svojej zosnulej dcére napísať knihu, aby aspoň čiastočne uľavil svojej duši a aby sa na jeho malého anjelika nikdy nezabudlo. Aký je výsledok? To musíte posúdiť sami, no jedno je isté: emócie, ktoré sa ženú týmto dielom, sú nefalšované a pohltia aj čitateľa.
O čom vlastne táto kniha je? Je to príbeh krátkeho života jedného úžasného dievčaťa,
mojej dcéry Alexandry, ktorý sa náhle, neočakávane, a hlavne z neznámych príčin skončil.
Nebola ničím známa, nebola nejaká umelá celebrita z televízie alebo médií. Bola však krásna, dobrosrdečná a milujúca osôbka. Vždy viac dávala, ako brala, a preto je pre mňa a niektorých blízkych úplne výnimočná. Mala všetky tie nádherné vlastnosti, ktoré dnes mnohým chýbajú. A teraz tu zrazu nie je. Celý ten zázrak, ten krásny život s ňou trval len
krátkych desať rokov.
Cítil som, že moju malú nemôžem nechať len tak odísť bez povšimnutia. Ona si to jednoducho nezaslúži. A to bol dôvod, prečo som začal písať.
Celé to vnímam tak, že to ona ďalej tvorí príbeh a ja ho len píšem za ňu. A, samozrejme, hľadám príčiny, vysvetlenia, prečo sa to všetko takto udialo. Aj o tom je táto kniha.

Ďalšie informácie

variant

,

2 recenzie k Adresu nepoznám

 1. Hodnotenie 5 z 5

  Klaudi (overený zákazník)

  Neskutočne dobre napísaná kniha, emotívne – aj som si pri nej poplakala a nie to pomyslieť ešte na to, čo musel daný tatino prežívať v skutočnosti.. Nevedela som sa od nej odtrhnúť a prečítala som ju na jeden krát do jednej v noci, hoci na druhý deň som mala dôležitý zápočet, ale bez toho, aby som ju nedočítala som nemohla ísť spať… Kniha ma donútila zamyslieť sa nad životom a smrťou – a netrápiť sa maličkosťami, ale užívať si každý jeden moment, ktorý trávim so svojimi blízkymi..

 2. Hodnotenie 5 z 5

  Stanka (overený zákazník)

  Jedna neskutočne emotívna, smutná a úprimná výpoveď milujúceho otca, ktorá je presiaknutá nekonečnou láskou k dcérke a vyznaním sa z bolesti z jej neočakávanej straty. Kniha je plná bolestivých otázok a hľadania odpovedí na ne. Silný pravdivý príbeh chytí za srdce a nesilene donúti človeka zamyslieť sa nad otázkami medzi ” nebom a zemou”.
  Prečítané jedným dychom.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.