Veronika_Bielikova

Veronika Bieliková sa narodila v Bojniciach. Vyrastala však v malom kúpeľnom mestečku Chalmová a vyštudovala Strednú odbornú školu v Topoľčanoch v odbore cukrár-pekár. Momentálne žije v Jelšave, v baníckom mestečku v Banskobystrickom kraji s bohatou baníckou a železiarskou tradíciou a remeselnou výrobou.

Počas roka sa venuje sezónnym prácam na ovocných farmách alebo pracuje ako chyžná v hoteloch v zahraničí. Už mnoho rokov sú jej vášňou knihy, pretože sa pri nich vie úplne odreagovať od stresu.

“Keď čítam knihy, stávam sa ich súčasťou, a oni zase mojou. Preto som sa rozhodla aj sama niečo vytvoriť. Chcela som, aby aj čitateľ mal rovnako dobrý zážitok pri čítaní, ako mám ja, keď príbeh píšem. Moja prvotina má názov Sľub mlčanlivosti, ktorý som pred dvomi rokmi publikovala na aplikácii Wattpad. Do roka som mala plno ohlasov a doteraz si príbeh prečítalo online vyše 41-tisíc čitateľov.”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.