Adresu nepoznám

(4 recenzie zákazníkov)

0,00 

 • Rozsah: 120 strán
 • Väzba: mäkká
 • Formát: 13 x 20 cm
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2018

 

Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-190-7 Kategórie: Značiek: , , , , , , , , Product ID: 5476

Popis

Keď rodič prežije svoje dieťa, je to neopísateľná bolesť. Bolesť, s ktorou musí žiť do konca života. Každý túto stratu všetkého, na čom mu záležalo, prežíva inak. Autor sa rozhodol o svojej zosnulej dcére napísať knihu, aby aspoň čiastočne uľavil svojej duši a aby sa na jeho malého anjelika nikdy nezabudlo. Aký je výsledok? To musíte posúdiť sami, no jedno je isté: emócie, ktoré sa ženú týmto dielom, sú nefalšované a pohltia aj čitateľa.
O čom vlastne táto kniha je? Je to príbeh krátkeho života jedného úžasného dievčaťa, mojej dcéry Alexandry, ktorý sa náhle, neočakávane, a hlavne z neznámych príčin skončil. Nebola ničím známa, nebola nejaká umelá celebrita z televízie alebo médií. Bola však krásna, dobrosrdečná a milujúca osôbka. Vždy viac dávala, ako brala, a preto je pre mňa a niektorých blízkych úplne výnimočná. Mala všetky tie nádherné vlastnosti, ktoré dnes mnohým chýbajú. A teraz tu zrazu nie je. Celý ten zázrak, ten krásny život s ňou trval len krátkych desať rokov. Cítil som, že moju malú nemôžem nechať len tak odísť bez povšimnutia. Ona si to jednoducho nezaslúži. A to bol dôvod, prečo som začal písať. Celé to vnímam tak, že to ona ďalej tvorí príbeh a ja ho len píšem za ňu. A, samozrejme, hľadám príčiny, vysvetlenia, prečo sa to všetko takto udialo. Aj o tom je táto kniha.

Ďalšie informácie

Variant

4 recenzie k Adresu nepoznám

 1. Annie (overený zákazník)

  Knihu som prečítala za dve hodinky. Bolo z nej cítiť strach o milované dieťa, bezmocnosť, hlboký smútok, ale aj nevýslovnú lásku otca k dcérke. Z jeho slov bolo cítiť ako veľmi ju ľúbil, tak krásne o nej písal. Koľko sily potrebuje človek, ktorý stratil to najdrahšie v živote len aby dokázal vstať z postele a nádych za nádychom sa stotožňoval s tou hroznou bolesťou vo vnútri…

 2. Veronika (overený zákazník)

  Prečítaná jedným dychom, verim v predurčený osud a z vlastných skúsenosti viem, co je to byt silným človekom /nie fyzicky/ a o to viac ma tento príbeh DOSTAL

 3. Klaudi (overený zákazník)

  Neskutočne dobre napísaná kniha, emotívne – aj som si pri nej poplakala a nie to pomyslieť ešte na to, čo musel daný tatino prežívať v skutočnosti.. Nevedela som sa od nej odtrhnúť a prečítala som ju na jeden krát do jednej v noci, hoci na druhý deň som mala dôležitý zápočet, ale bez toho, aby som ju nedočítala som nemohla ísť spať… Kniha ma donútila zamyslieť sa nad životom a smrťou – a netrápiť sa maličkosťami, ale užívať si každý jeden moment, ktorý trávim so svojimi blízkymi..

 4. Stanka (overený zákazník)

  Jedna neskutočne emotívna, smutná a úprimná výpoveď milujúceho otca, ktorá je presiaknutá nekonečnou láskou k dcérke a vyznaním sa z bolesti z jej neočakávanej straty. Kniha je plná bolestivých otázok a hľadania odpovedí na ne. Silný pravdivý príbeh chytí za srdce a nesilene donúti človeka zamyslieť sa nad otázkami medzi ” nebom a zemou”.
  Prečítané jedným dychom.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.