O vydavateľstve Elist

Vydavateľstvo Elist založil Peter Hoferek v máji 2016 ako projekt zameraný na podporu pôvodnej slovenskej tvorby. Od iných vydavateľstiev sa líši už samotnou filozofiou – nechce vystupovať ako firma zameraná na zisk, ale ako partner pre spisovateľov, ktorým podáva pomocnú ruku. Prvoradým cieľom vydavateľstva Elist je vytvárať kvalitné knihy, ktoré potešia čitateľov, ale aj autorov. Autori a ani ich diela pre nás nie sú len číslami. Ku každému z nich pristupujeme individuálne a snažíme sa z nich dostať maximum potenciálu. Rovnako si vážime aj názory a postrehy čitateľov a každou vydanou knihou sa zlepšujeme. 🙂

Naše základné hodnoty sú slušnosť, zodpovednosť, ústretovosť, inovatívnosť a kvalita.

Knihy vydavateľstva Elist nájdete v e-shopoch a dobrých kníhkupectvách po celom Slovensku. Pokiaľ máte záujem o knihy s originálnym podpisom autora a malým darčekom, nakupujte priamo cez www.elist.sk.

Prečo nakupovať knižky priamo cez Elist.sk?

  1. U nás máte najbližšie k samotnému autorovi diela, a preto kúpou priamo cez náš web ho najviac podporíte (v niektorých prípadoch až trikrát viac ako kúpou knihy cez distribútora).
  2. Zákazníkov si vážime a nechceme ich nijako obmedzovať. Naše e-knihy preto nie sú chránené žiadnou DRM ochranou, ktorá by zákazníkom znepríjemňovala život. Ponúkame knihy cenovo dostupné každému, aby nikto nemusel podvádzať.
  3. Knihy sú za veľmi výhodné ceny, ktoré presne vidíte pri nákupe. Žiadne skryté poplatky u nás nikdy platiť nebudete! Cena poštovného je od 0,99 € a pri nákupe nad 30 € dokonca celé poštovné zaplatíme my.
  4. Za jednu cenu máte k dispozícii všetky elektronické formáty: PDF, ePub, Mobi, nebudete predsa platiť dvakrát za rovnaké dielo! Sťahovať zakúpené diela môžete zo svojho konta na elist.sk neobmedzene a v prípade aktualizácie zakúpenej e-knihy získate novú verziu zdarma.
  5. Nakupovanie u nás je absolútne bezpečné. Komunikácia je šifrovaná a bezpečnosť webu a nákupného procesu je potvrdená aj SSL certifikátom. Staráme sa o ochranu vášho súkromia v zmysle slovenských a európskych zákonov.
  6. Náš e-shop získal od Heuréky na základe pozitívnych reakcií zákazníkov ocenenie Overené zákazníkmi.
  7. Sme ekologickí – neprodukujeme zbytočný odpad. Balíky balíme do použitých krabíc a vypchávame ich použitými bublinkami a letákmi. Faktúry a dodacie listy zákazníkom zasielame elektronicky.
  8. Nadštandardná zákaznícka podpora 7 dní v týždni.

Telefonický kontakt:
+421 950 447 165

e-mail:
info(zavináč)elist.sk

Korešpondenčná adresa:
Elist s.r.o.
Gaštanová 511/5
03104, Liptovský Mikuláš

IČO: 50301021
DIČ: 2120264542

Bankové spojenie:
SK0483300000000050301020
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Chcete aj vy rozšíriť rady našich autorov?