Zľava!

Zázračné jazierko

Hodnotenie 5.00 z 5 na základe 6 zákazníckych recenzií
(6 recenzií zákazníkov)

3,00 3,50 

 • Autor: Monika Jalakšová
 • Rozsah: 50 strán
 • Formát: A5, farebná tlač
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2016
 • E-kniha
 • Kniha
Zrušiť výber
Katalógové číslo: 9788089861408 Kategórie: Značiek: , , , , , , Product ID: 1433

Popis

Rozprávka, Zázračné jazierko, je príbeh s omaľovánkou.

Deti na jej zadných stranách nájdu vymaľovanú predlohu k jednotlivým obrázkom. Precvičia si jemnú motoriku a objavia  v nej aj ponaučenie.

Príbeh je o Zázračnom jazierku, v ktorom voda lieči a o Vodnom meste pod ním. Všetci si tu pekne žijú, až kým jedného dňa voda z jazierka nezmizne a na jeho dne zostanú len pohádzané smeti. Malý Jurko, ktorý trávi na brehu jazera veľa času, sa skamaráti s vílou z Vodného mesta. Spolu sa pokúsia zachrániť vodu z jazera aj s kráľovstvom, ktoré je pod ním ukryté. Či sa im to podarí a kto im pri tom pomôže,  sa dozviete, keď sa do rozprávky začítate a vydržíte až do samotného konca.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 100 g
Variant

, ,

6 recenzií k Zázračné jazierko

 1. Hodnotenie 5 z 5

  Angie

  Rozprávkový príbeh, ktorý sa raz, prenesene, môže stať pravdou. Ak chceme v deťoch “vypestovať” lásku k prírode, mali by sme začať od útleho veku. Trebárs aj knižkou Zázračné jazierko. A interaktívnym spôsobom zapojíte aj deti – vymaľujú si v nej obrázky.

 2. Hodnotenie 5 z 5

  Veronika Schvarcova

  Príjemne napísaný príbeh s poučením a krásnymi ilustráciami. Skvelý nápad s maľovaním obrázkov. Rozprávočku sme doslova zhltli. Je super.

 3. Hodnotenie 5 z 5

  jana p.

  Krásna knižka, vrelo odporúčam. Veľmi sa mi páči nápad spojiť príbeh s maľovankami, deti to určite ocenia a nie len deti 😉 Taktiež musím vyzdvihnúť, že rozprávka má ponaučenie, naozaj ma milo prekvapila a môžem len odporúčať, oplatí sa !!!

 4. Hodnotenie 5 z 5

  Lujza T.

  V jednoduchosti je krása. Táto knižka pôsobí veľmi milo a páči sa mi i štýl, akým je napísaná. Vrelo odporúčam.

 5. Hodnotenie 5 z 5

  Mimi1551 (overený zákazník)

  Velmi pekná knižočka, rozprávka je napísaná pútavo, ľahko sa číta. Taktiež musím vyzdvihnúť ilustrácie, páči sa mi na nich to, že nie su tuctové 😉 Odporúčam!

 6. Hodnotenie 5 z 5

  Martina Suhajova

  Dnes sme si kúpili túto krásnu knižočku a synovi sa ihneď zapáčila. Čo mňa veľmi potešilo po dlhej dobe sa ihneď začital do knihy. Taktiež veľký obdiv pekným kresbám. Milá pekná knižočka s omalovánkou určite odporúčam.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.