Zázračné jazierko

(6 recenzií zákazníkov)

3,00 

 • Autor: Monika Jalakšová
 • Rozsah: 50 strán
 • Formát: A5, farebná tlač
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2016
Katalógové číslo: 978-80-89861-40-8 Kategória: Značky: , , , , , , Product ID: 1433

Popis

Rozprávka, Zázračné jazierko, je príbeh s omaľovánkou.

Deti na jej zadných stranách nájdu vymaľovanú predlohu k jednotlivým obrázkom. Precvičia si jemnú motoriku a objavia  v nej aj ponaučenie.

Príbeh je o Zázračnom jazierku, v ktorom voda lieči a o Vodnom meste pod ním. Všetci si tu pekne žijú, až kým jedného dňa voda z jazierka nezmizne a na jeho dne zostanú len pohádzané smeti. Malý Jurko, ktorý trávi na brehu jazera veľa času, sa skamaráti s vílou z Vodného mesta. Spolu sa pokúsia zachrániť vodu z jazera aj s kráľovstvom, ktoré je pod ním ukryté. Či sa im to podarí a kto im pri tom pomôže,  sa dozviete, keď sa do rozprávky začítate a vydržíte až do samotného konca.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

6 recenzií k Zázračné jazierko

 1. Angie

  Rozprávkový príbeh, ktorý sa raz, prenesene, môže stať pravdou. Ak chceme v deťoch „vypestovať“ lásku k prírode, mali by sme začať od útleho veku. Trebárs aj knižkou Zázračné jazierko. A interaktívnym spôsobom zapojíte aj deti – vymaľujú si v nej obrázky.

 2. Veronika Schvarcova

  Príjemne napísaný príbeh s poučením a krásnymi ilustráciami. Skvelý nápad s maľovaním obrázkov. Rozprávočku sme doslova zhltli. Je super.

 3. jana p.

  Krásna knižka, vrelo odporúčam. Veľmi sa mi páči nápad spojiť príbeh s maľovankami, deti to určite ocenia a nie len deti 😉 Taktiež musím vyzdvihnúť, že rozprávka má ponaučenie, naozaj ma milo prekvapila a môžem len odporúčať, oplatí sa !!!

 4. Lujza T.

  V jednoduchosti je krása. Táto knižka pôsobí veľmi milo a páči sa mi i štýl, akým je napísaná. Vrelo odporúčam.

 5. Mimi1551 (overený zákazník)

  Velmi pekná knižočka, rozprávka je napísaná pútavo, ľahko sa číta. Taktiež musím vyzdvihnúť ilustrácie, páči sa mi na nich to, že nie su tuctové 😉 Odporúčam!

 6. Martina Suhajova

  Dnes sme si kúpili túto krásnu knižočku a synovi sa ihneď zapáčila. Čo mňa veľmi potešilo po dlhej dobe sa ihneď začital do knihy. Taktiež veľký obdiv pekným kresbám. Milá pekná knižočka s omalovánkou určite odporúčam.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.