Azitun

8,98 

Autor: Ada Fey
Rozsah: 48 strán
Ebook: ePub, Mobi, PDF
Jazyk: slovenský
Rok: 2023

Katalógové číslo: 978-80-570-4565-6 Kategórií: Značky: , , , Product ID: 32147

Popis

Knižná chuťovka pre celú rodinu a každú generáciu.

Jednoduché a náročné, s Feyovej Azitunom a čitateľom ako Azitunom, toto dielo Ady Fey vás vtiahne do seba presne toľko, koľko budete chcieť. Bude pre vás príbehom na pobavenie, filozofiou na premýšľanie, rodinnou hrou na spoločné chvíle, tajným jazykom vášho sveta, nadstavbou vedomostí alebo aj vzdelávacou pomôckou. Je len na vás, čo si z toho vyberiete.


Jakub sa bezmála cvrnknutím guľky dostane do vesmíru a stane sa stredobodom osudového boja. Prežíva úzkostné chvíle, snaží sa pochopiť, čo sa to vlatne deje a porozumieť inému svetu. Rozhodnutie o návrate domov nie je ľahké, ukazuje sa však ako správne.

Dynamický príbeh ľahkosťou detskej zvedavosti kladie otázky o vnútornom svete každého z nás, ale autorka doň vtkáva aj ťarchu neľahkých myšlienok a tém dôstojných dospelého čitateľa.

Stochuťový literárny záhryzok pre každého vo svojich riadkoch skrýva hodnotné myšlienky a odkazy. S vesmírnym písmom a jazykom, či sklenenou guľkou vás vráti do detstva a tým najmladším pomôže odhaliť čaro takmer zabudnutých hier. Začína a končí sa veršami vlastných piesní a pozýva vás užiť si ho naplno a znova. Jakubovo nečakané dobrodružstvo v luxusnom rúchu, bohato ilustrované, s tvrdou obálkou a šitou väzbou určite ponúkne viac než zopár pútavých viet.

Je to kniha, zážitok, hudba, hra aj pôžitok. Sú to vedomosti, spomienky aj dni budúcnosti. Knižná lahôdka, ktorú si viete vychutnať samostatne alebo s celou rodinou, či priateľmi.

Ďalšie informácie

Rok vydania

2023

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Azitun”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.