Domino

3,50 

  • Autor: Miroslav Dávid
  • Formáty ebookov: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 100 strán
  • Rok vydania: 2019
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-185-3 Kategórie: Značky: , , Product ID: 28351

Popis

Predstavujeme Vám najnovšiu, 4.básnickú zbierku Miroslava Dávida „Domino“, jeho soundtracku života. Pri každej knihe je dôležitý obsah, ktorý aj tu čitateľovi ponúka zamyslenie sa nad poznaním sveta a jeho času vôkol, aj seba a každého z nás. V poetických príbehoch od lásky až po smrť.

 

MIROSLAV DÁVID (1956)

Básník, textár a hudobný manažér

Prezývaný taktiež básník lásky a odvrátenej strany života. Už od svojej puberty sa zaujímal o poéziu, bigbeat ale aj iné filozofie. Celý jeho život je doprevádzaný preto hudbou a poeziou. Začiatkom 90.rokov minulého storočia tesne po Nežnej revolúcii, založil společenské organizácie SUN club a ENEM klub, kde organizoval koncerty kapiel a najmä nezávislých a undegroundových umelcov, z celého Česka a Slovenska. On sám je spoluzakladateľ a textár kapiel ako AC+ , REEL a Einleitungszeit, s ktorýma vydal 17 hudobných albumov.

Dnes se venuje skôr písaniu poézie, v roku 2017 a 2018 vydal trilógiu zbierok, ocenenú i cenou „Za nežnost“ Tais Awards – „Rogalo, velryba a Kristus pán“, „Detox“ a „s Malinami nastoknutými na Prstoch“. Okrem toho má doma vo vitríne dve „Mobelove ceny“ za zbierky „Detox“ (2018) a „S Malinami nastoknutými na Prstoch“ (2019). V súčasnosti pricháza na svetlo božie jeho najnovší 4. poetický počin a to zbierka „Domino“.

 

Ďalšie informácie

Variant

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Domino”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.