Ježko Pichliačik a tajomstvá čarovného lesa

(1 recenzia zákazníka)

6,95 

 • Autor: Ivan Sedlák
 • Rozsah: 72 strán
 • Formát: 21 x 21 cm, pevná väzba
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2022
Katalógové číslo: 978-80-8197-435-9 Kategórií: Značky: , , , Product ID: 31773

Popis

Milé deti. Ježka Pichliačika už mnohé poznáte. Malého ježka, ktorý sa lesom rád prechádza a všade nových kamarátov nachádza.
Dobro zo seba rozdáva a taktiež ho dostáva. Veď tam, kde si dobro rozdávajú, sa všetci dobre majú. A takto je to v tajomnom čarovnom lese.

Dobré zvieratká sa radi majú, vždy si pekne pomáhajú.
Vládne im tu múdry kráľ. Spravodlivý panovník, ktorým je dobrý ujo poľovník.
Celý rok sa ujo poľovník stará o zvieratká. Či svieti Slniečko, prší, alebo padá sneh. Aby zvieratká mali dostatok krmiva a nič nechýbalo.
Ježko Pichliačik so svojimi kamarátmi ujovi poľovníkovi rád pomáha.
Ale i svojej mamičke malý ježko rád pomáha. Pretože ju má veľmi rád.

Ďalšie informácie

Variant

,

Autor

Vydavateľ

Elist

Rok vydania

2022

1 recenzia k Ježko Pichliačik a tajomstvá čarovného lesa

 1. Madame_mischel

  Aloha knižní zavisláci, a neříkejte, že nejste. Dnes vám přináším ještě jednu recenzi na dětskou knihu, kterou jsme před spaním četli s prckem. Je to třetí díl Ježka Pichliačika a tajomstvá čarovného lesa. Od autora Ivana Sedláka, ale tento díl vydalo vydavateľstvo Elist. Za spolupráci moc děkuji.

  Opět se vydáme na potulky lesem s naším kamaradem Pichliačikem a jeho kamarády s předchozích dílů a opět se setkáme i s novými přáteli. Tady je menší rozdíl od předchozích dílů. Když jsme knihu četli, cítila jsem z ní jak malý ježko dospěl a zároveň i autor použil i jiný slovník, i já občas měla problém se čtením.
  Nejen, že 3 díl vyšel v jinem vydavatelství, ale změnil se i formát a trochu i vzhled zvířátek. To by nebylo nic divné, ale už náš Žabiak nebyl Modroocko ani Zelenoocko, teda ano, stále se jmenoval Modroocko, ale na obrázku už měl oči hnědé 🙈

  Ze všech 3 dílů, se mi tento líbil nejmíň. Jako ilustrace krásné, ale text už na čtení mi přišel težší. Ale můj malý má na to jiný názor, mu se Pichliačik opět líbil.

  Vaše MM

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.