Úsmevné pocitopisy – Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia

9,95 14,95 

  • Autor: Veronika Kapcová
  • Formát tlačenej knihy: A5
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 200 strán
  • Rok vydania: 2021
Katalógové číslo: 978-80-8197-407-6 Kategória: Značky: , , , Product ID: 31416

Popis

Predstavte si, že si čítate – najskôr sa len usmievate, zrazu sa smejete a popritom sa celkom nenápadne všeličo dozviete o piatich exotických krajinách – Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia. Náš svet potrebuje dobrú náladu a tú rozdáva Veronika, autorka cestovateľského projektu Latina na cestách, milovníčka dobrodružstiev, Južnej Ameriky, latino hudby a salsy. Žila v Ekvádore a srdcom je proste Latina. Navštívila 80 krajín, miluje v ľuďoch prebúdzať ich nesmelú dobrodružnú dušu a tých, ktorí cestujú v pohodlí domova, prenesie do ďalekých krajín prostredníctvom svojich fotografií a úsmevných pocitopisov z ciest.

Prvé riadky pocitopisov vznikali už v roku 2006 na jej prvej sólo ceste po juhovýchodnej Ázii. Netušila, že už vtedy bola vlastne „bloger“ s obstarožnou Nokiou, bez selfie tyčky, bez wi-fi na hosteli a na cestách k svojmu „blogovaniu“ používala stovky internetových kaviarní. Každý deň posielala e-mail zdarného prežitia svojej VIP skupine: mama, rodina a kamoši. Nemala od nich súhlas v súlade s GDPR a proste ich brutálne spamovala. Každý deň! Nesťažovali sa. Práve naopak, chceli čítať viac.

V tejto knihe nazriete do 5 krajín, kam sa vybrala spolu s jej dvoma parťákmi – mudrlantami. Nečakajte historické fakty, presné časy odchodov autobusov, ani Excel tabuľku s rozpočtom. Veronika v knihe prináša svoje úsmevné pocit(y)opisy a pre cestovateľov ponúka bonusy ako cestovať za babku.
Dôležité upozornenie! Je dosť pravdepodobné, že ak ste zaočkovaní proti smiechu a dobrej nálade,
nevznikne u vás pri čítaní žiadna reakcia.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Rok vydania

2021

Variant

,

Vydavateľ

Elist

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Úsmevné pocitopisy – Kuba, Nepál, Guatemala, Mexiko, Indonézia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.