Záhrada je hra

3,50 

  • Autor: Tatiana Plešová
  • Formát: PDF
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: prvé
  • Rok: 2017
Katalógové číslo: 978-80-5 Kategórie: , Značky: , , , , , , , , Product ID: 3431

Popis

Kniha je venovaná všetkým priaznivcom okrasných záhrad. Ponúka inšpirácie v podobe fotografií, ale aj stručné popisy a nápady do záhrady. Predstavuje odraz niekoľkoročného úsilia a práce. V podstate je akousi ukážkou a dôkazom toho, že človek si dokáže mnohé veci urobiť svojpomocne.

Milujem prírodu, stromy a rastliny. Fascinuje ma nespútanosť voľnej prírody, čo sa snažím preniesť aj do našej záhrady. V podstate práve i to ma priviedlo k nápadu vytvoriť si vlastný lesík.

Nie je to len lesík, ale celkovo sú to i rastliny, ktoré umocňujú čaro a kúzlo záhrady. Tá môže byť komplexná alebo rozdelená na jednotlivé zóny či zákutia.

Dá sa v nej krásne kombinovať a vyhrať s jednotlivými prvkami. Jadro našej záhrady tvorí v podstate „menší okrasný park“ so zákutiami, kde sa našiel priestor pre skalku, okrasné kríky, múrik, chodníky…..

Podľa mňa si každý môže vytvoriť svoju pomyselnú oázu raja, kde nájde  miesto pre odpočinok a relax. Záhrada je odrazom našej duše. Osobne si myslím – a tiež je to aj motto mojej knihy – čo do záhrady dáš, to aj dostaneš!

Elektronická kniha Záhrada je hra obsahuje veľké množstvo farebných fotografií a preto je dostupná len vo formáte PDF (110MB).

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Záhrada je hra”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.