Životospráva

35,00 

Katalógové číslo: 978-80-89646-40-1 Kategória: Značky: , , , , , , , , , , Product ID: 1411

Popis

Prečo potrebujem systém v životospráve?

Každý z nás má predstavy o svojom ideálnom živote. O tom čo by chcel dokázať, čo by si chcel splniť, čo by chcel mať, kým by sa chcel stať. Existuje však jeden nástroj, ktorý ak nebude fungovať správne, len ťažko sa vám bude pracovať na svojich snoch a napĺňaní svojho potenciálu. Áno, hovoríme o ľudskom tele, zázračnej mašinke, ktorá pre nás pracuje od narodenia až po smrť. Naše telo sa nedá vymeniť, nikdy sa ho nezbavíme a nové tiež nedostaneme. Ak si ho raz poškodíme, môže to byť už navždy. Je to cenný nástroj.

Nikto nám však nedal do rúk manuál na to, aby sme sa o svoje telo dokázali správne postarali a pochopili ako funguje. Zažili ste niekedy ťažké ráno, kedy sa vám nechcelo vstať z postele kvôli nedostatku energie? Aký progres ste v taký deň zažili? Ako veľmi ste sa v tento deň posunuli vpred? Ako veľmi ste sa tešili z vecí, ktoré ste už dosiahli? Preto je na mieste otázka, ktorú si sami položte a úprimne na ňu odpovedzte: „Ako veľmi sa cítite byť energeticky bohatý na škále od 1 do 10? (10 je najviac)“ Ak odpovedáte že v priemere pod 8, tak by ste mali rozhodne čítať ďalej.

Ak má niekto dostatok životnej energie znamená to, že jeho bunky a celé telo sú zdravé. Disponuje fyzickým a energetickým bohatstvom. Ak sa každý deň budíte s plnším pohárom energie, máte fyzickú, mentálnu, psychickú aj duševnú kapacitu na akékoľvek problémy alebo radosti všedného dňa, s ktorými sa stretávate. Starať sa o svoje energetické bohatstvo však nie je voľba ale povinnosť, pokiaľ vám v živote ide o napĺňanie svojho vlastného potenciálu.

Ak sa o túto oblasť nepostaráte, ak si túto oblasť energetického bohatstva nebudete vážiť (čiže svoje vlastné telo), nikdy nebudete skutočne bohatý, nech dosiahnete v živote čokoľvek. A každý z nás túži v živote robiť niečo čo má význam, čo pomáha druhým ľuďom žiť lepšie životy a tvoriť hodnoty, ktoré po nás ostanú keď zomrieme. Paradoxom na tejto potrebe je, že až keď budeme silnejší energeticky a fyzicky, až vtedy sa môžeme stať užitočnejší. Ako nebyť energetickým mrzákom a kriplom, ako netrpieť energetickým malomocenstvom, o tom presne je naša nová publikácia s názvom ŽIVOTOSPRÁVA. Pomocou nej si vytvoríte vlastný individuálny systém v životospráve, ktorý bude riešiť všetky problémové oblasti (energia, zdravie, kondícia, estetika, emócie). Ako to pomocou tejto publikácie spolu dosiahneme?

Publikácia ŽIVOTOSPRAVA, Vlado Zlatoš

Ako mi táto publikácia pomôže vytvoriť si systém v životospráve?

Neponúkame vám publikáciu nabitú len informáciami. Ponúkame vám manuál (stratégiu), ktorá vás má navigovať ako si vlastný systém v životospráve vytvoriť. Publikácia je postavená tak, že s ňou musíte aktívne pracovať až dovtedy, kým si vlastný systém nevytvoríte sami. Inak by tvorba tejto knihy pre nás stratila význam. Je to ako zaplatiť si u nás kurz o výžive a životospráve spolu so všetkými službami dokopy, len bez osobného kontaktu.

O túto publikáciu prejavia záujem len proaktívni ľudia ktorí nie sú leniví ani pohodlní a i napriek dostatočnému množstvu nadobudnutých informácií si potrebujú všetky tieto poznatky utriediť, rozdeliť a strategicky použiť tak, aby si vytvorili optimálny systém životosprávy. Je to ako pomáhať vám budovať si knižnicu a systematicky zaraďovať informácie na správne miesta, aby ste sa nestratili v navigačnom chaose. Veľmi dôležité sú najmä tieto kapitoly:

 • Ako analyzovať seba a svoju aktuálnu situáciu?
  • Ako zistím svoj aktuálny zdravotný stav a krvnú skupinu?
  • Ako zistím aký mám typ postavy (somatotyp)?
  • Ako zistím, aké veľké sú zásoby môjho podkožného tuku?
  • Ako zistím s ktorým hormónom má moje telo problémy?
  • Ako zlepšiť fungovanie hormonálnej sústavy – kroky a priority?
  • Ako zistím koľko mám kilogramov svalovej hmoty?
  • Ako zistím, aký fyzický výkon dokážu podať moje svaly?
 • Ako definovať svoje sny, potreby a základné ciele?
 • Ako si vytvoriť zoznam dôležitých potravín?
 • Ako si stanoviť pomer základných živín?
 • Ako si vytvoriť optimálny režim dňa?
 • Ako načasovať konzumáciu v režime dňa spolu s tréningom?
 • Ako si vytvoriť svoj optimálny tréningový plán?

Publikácia ŽIVOTOSPRÁVA, Vlado Zlatoš

Podrobnejší prehľad o obsahu publikácie si môžete pozrieť v ďalších bodoch. Určite vás však napadla aj nasledovná otázka.

Je táto vaša stratégia na tvorbu životosprávy dokonalá?

NIE, to ani zďaleka. S dnešnými poznatkami sa vieme dopracovať k skvelým výsledkom, ale nikdy to nebude na 100% dokonalé. Ale čo je podľa vás dokonalé? Okrem toho v našej krajine chýbajú rôzne odborné metabolické, hormonálne, kondičné či iné vyšetrenia na jednom mieste, ktoré by boli cenovo dostupné. A nehovoriac o tom že tu chýbajú experti, ktorí by vám pomohli tieto získané informácie správne interpretovať a vytvorili pre vás skutočné stratégie i systém. Na to si ešte chvíľu musíme počkať a netvrdíme, že sa to dokonale podarilo práve nám. Naša stratégia vám však pomôže vytvoriť si systém životosprávy aspoň na 80% správne. A čo tých zvyšných 20%? To nechajte na drobné pokusy a omyly. Aj keď sa vám vždy nepodarí dosiahnuť presne očakávaný výsledok, vždy sa o sebe niečo naučíte a získate veľké množstvo cenných informácii o svojom tele, o nových pocitoch a možno aj nových stratégiách. Toto nie je diéta na 5 minút. Toto je systém, ktorý keď si raz vytvoríte, tak ho s malými obmenami budete používať už po celý zvyšok života.

V publikácii sme však neriešili hraničné výživové smery ako napríklad vegetariánstvo, či vegánstvo. Lakto-ovo vegetarián však nájde v tejto publikácii všetky potrebné informácie, ako sa o seba postarať. Lakto-ovo znamená, že sa pripúšťa konzumácia vybraných mliečnych výrobkov i vajec a podľa nás, sa jedná o jeden z najzdravších výživových alternatívnych štýlov, ak máte tendenciu takéto smery uznávať. Societa lakto-ovo vegetariánov možno patrí k tým najzdravším na svete, pretože títo ľudia sú citliví na kvalitu a dbajú na to, aby zvieratá, ktorých potravinové produkty prijímajú (kravy, kozy, ovce, sliepky, iné), boli najvyššej kvality i zdravia (pohyb, tráva, kvalita krmiva, iné). Takýto postoj by sme si mohli osvojiť aj my všežravci v záujme zvyšovania kvality svojho života a dosahovania svojich vyšších cieľov. Ako vám teda lepší systém v životospráve pomôže dosiahnuť stanovené ciele rýchlejšie?

Ako cez lepší systém v životospráve dosiahnem svoje ciele rýchlejšie?

Dôležité je, aby ste mali radi svoje telo. Aj keď to možno znie hlúpo, väčšina ľudí (najmä žien) to tak úplne necíti. Ľudské telo je filter, cez ktorý vnímame celý náš okolitý svet. Čo sa stane ak je tento filter zanesený alebo pokazený? Telo silno ovplyvňuje naše emócie, emócie naše nálady a nálady zas celý náš osud. Lepší systém v životospráve umožňuje získať nasledovné výhody:

 • Lepšie informácie = lepšie rozhodnutia a postoje.
 • Lepšie rozhodnutia a postoje = lepšie nastavenie mysle.
 • Lepšie nastavenie mysle = lepší vzťah k životospráve a k zdraviu.
 • Lepší vzťah k životospráve a k zdraviu = viac zdrojov energie.
 • Viac zdrojov energie = väčší výdaj energie (fyzickej i intelektuálnej).
 • Väčší výdaj energie = stúpajúca výkonnosť a rýchlejšie dosahovanie cieľov.
 • Stúpajúca výkonnosť = ešte viac energie a krajšia estetika tela.
 • Ešte viac energie a krajšia estetika tela = vyššie sebavedomie.
 • Vyššie sebavedomie = rýchlejší osobnostní rozvoj.
 • Rýchlejší osobnostní rozvoj = viac možností a skúseností.
 • Viac možností a skúseností = lepšie rozhodovanie a bystrosť.
 • Lepšie rozhodovanie a bystrosť = vyššia kvalita života.
 • Vyššia kvalita života = vnútorná motivácia pre napĺňanie vlastného potenciálu.
 • Napĺňanie vlastného potenciálu = šťastnejší a spokojnejší život.

Ešte stále sa vám zdá že zručnosť dôsledne sa postarať o svoje telo nie je až taká dôležitá? Veríme, že rovnako ako my, vnímate dôležitosť tejto oblasti triezvo a pýtate sa nasledovnú otázku.

Publikácia ŽIVOTOSPRÁVA, Vlado Zlatoš

Aké konkrétne kapitoly obsahuje táto publikácia?

Zoznam kapitol je taký dlhý, že sme ho sem radšej nezaradili. Môžete si ho však pozrieť z nasledovného dokumentu na stiahnutie, ktorý bude po úplnom dopísaní aktualizovaný. Kliknite na obrázok a otvorí sa vám kompletný zoznam všetkých kapitol i podkapitol z publikácie ŽIVOTOSPRÁVA:

Publikácia ŽIVOTOSPRÁVA, Vlado Zlatoš

Prečo je táto publikácia tak extrémne drahá?

Kto si chce pomôcť sám musí vedieť viac, ostatní si môžu nechať poradiť. Ak nevidíte hodnotu v obsahu našej publikácii, máte jednoducho vždy na výber. Domnievame sa, že táto cena nepredstavuje žiadnu finančnú záťaž ak uznáte, že tu ide o návod, ktorý vám má pomôcť udržiavať vaše telo v TOP forme už po celý život. My vám neponúkame informácie. My vám ponúkame stratégiu na tvorbu vlastného systému v životospráve.

Ak máte iný názor, stále máte možnosť tráviť tony času štúdium literatúry a realizáciou vlastných pokusov a omylov. Niekto má však plné zuby z dlhodobého testovania čo funguje a čo nie a rád by staval na skúsenostiach iných. Vďaka našej publikácii môžete preskočiť dlhoročné tápanie v omyloch a vyskúšať cestu, ktorá nebude skratkou, ale rozhodne to nebude slepá ulička ako v prípade mnohých diét, produktov, či služieb, ktoré ste mali možnosť doteraz vyskúšať. Prečo inak by ste čítali tieto riadky?

Žiaľ vzhľadom na dnešné ekonomické trendy, sú okolo nás stále viac dostupné také informácie, ktoré nás okrádajú o zdravý úsudok pod rúškom „pravdivej“ vedy (rozumej marketing zdravotníctva, farmácie, potravinárskeho a iného priemyslu). My sa pokúšame ísť po ceste pravdy a uvedené informácie sú sumárom našich dlhoročných vedomostí, zručností a poznatkov z praxe. Nie len že sme mali možnosť pracovať s tisícami ľuďmi (od skupinových tréningov, cez prednášky až po individuálne služby ako jedálny lístok na mieru, konzultácie a tak podobne), ale máme aj vlastné skúsenosti a snažíme sa ľuďom ukazovať cestu osobného príkladu. Ak sa vám jednoducho nechce čakať roky až desaťročia na to, aby ste zistili čo funguje a čo nefunguje, ponúkame vám naše riešenie.

Stále máte však možnosť čítať naše články zadarmo, učiť sa, skúšať a pokúšať sa vytvoriť si vlastný systém životosprávy bez našej pomoci. Ak ste pohodlnejší a máte dostatok finančných prostriedkov, máte možnosť využiť naše individuálne služby, ktoré sú relatívne drahé [1], [2]. Teraz však máte možnosť, ktorá čiastočne nahrádza náš osobný kontakt a pridáva hodnotu navyše, ktorú sme doteraz nepublikovali. Naše know-how sme spracovali do zrozumiteľného systému, ktorý môžete nasledovať a získavať tak obrovské množstvo ďalších informácií, ktoré nie je možné odovzdávať vám ani pri osobnom kontakte. Elektronická publikácia ŽIVOTOSPRÁVA, je vlajková loď našich produktov ktoré poskytujeme a preto je jej cena taká vysoká. Ako vám táto publikácia ušetrí čas i peniaze?

Publikácia ŽIVOTOSPRÁVA, Vlado Zlatoš

Zaplatením za túto publikáciu to ale zďaleka nekončí, práve naopak všetko len začína. Napriek tomu, že vás táto publikácia bude stáť „majland„, tak za vás potrebné kroky neurobí. Kopec času strávite jej študovaním a ešte viac času nastavovaním si svojej vlastnej životosprávy. Žiaľ nič jednoduché na realizáciu sme nevytvorili. Ak to chcete mať životosprávu poriadne nastavenú, nič také ani neexistuje. My pre vás nemáme bombastické návody a nečakané trháky. Len poctivé dlhodobé riešenia, ktorých výsledky si treba zaslúžiť tvrdou prácou, nie hľadaním skratiek. Nie je to komplikované intelektuálne, zato realizačne určite. Ale raz keď svoj systém nastavíte a budete ho dlhodobo používať, všetko sa časom zautomatizuje a stane sa príjemne ľahkým a nenáročným. Veď čas ide ďalej tak či onak a je len na vás, či o rok budete lepšou verziou samého seba, alebo nebudete. Preto sme miestom v publikácii nešetrili. Veríme, že každá jedna veta ktorú sme do dokumentu vložili, je dôležitá pre vaše rozhodovanie a môže vám odpovedať na rôzne problémové situácie, s ktorými sa denne stretávate.

 • Veríme, že s dostupnými poznatkami sme vytvorili to najlepšie, čo sme vytvoriť mohli.
 • Veríme, že ak našu stratégiu budete používať, dostanete do rúk nástroj (systém), ktorý vám pomôže dosahovať stanovené ciele rýchlejšie, ako kedykoľvek pred tým.
 • Veríme, že aj vďaka našej stratégii môžete efektívne bojovať za lepšiu verziu samého seba.

Získajte stratégiu.
Vytvorte si systém.
Napĺňajte svoj potenciál.
A staňte sa lepšou verziou samého seba.

Predbežné technické parametre

 • formát A4
 • počet strán 232
 • 80 obrázkov, 43 tabuliek, 27 grafov

Ďalšie informácie

Variant

,

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Životospráva”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.