Ako sa netopier Badly stal letovým dispečerom

(2 recenzie zákazníkov)

5,95 

 • Autor: Mary Roe
 • Väzba: brožovaná
 • Rozsah: 112 strán
 • Rozmer: A5
 • Jazyk: slovenský
 • ISBN: 9788081970542
 • Rok vydania: 2017

 

 

Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-054-2 Kategórie: Značiek: , , , , , Product ID: 3054

Popis

Netopier Badly mal bezstarostný život až pokiaľ sa starší netopieri nerozhodli zrušiť dvojročný odklad po škole s povinnosťou okamžitého nástupu do zamestnania. V tom čase sa však úplnou náhodou dostane medzi agentov MIBat (Britská letecká netopieria tajná služba), ktorí sa už dlhé roky pokúšajú dolapiť medzinárodne najhľadanejších pašerákov diamantov. Nové priateľstvo s agentkou MIBat, ale aj s počítačovým hackerom v podmienke, zavedie jeho život úplne novým smerom. Ako im Badly môže pomôcť? Čím všetkým bude musieť prejsť kým sa mu podarí stať sa letovým dispečerom?

O autorke

Mary Roe je slovenská autorka pre deti a mládež. Vyštudovala učiteľstvo pre prvý stupeň na Prešovskej Univerzite.

V roku 2011 sa s manželom presťahovala do Veľkej Británie, kde svoje príbehy aj dejovo umiestňuje.

Snaží sa tvoriť také rozprávkové diela, ktoré by potešili srdcia nie len detí, ale aj dospelých.

Rozprávka o milom netopierovi Badlym sa od eknižného publikovania na Slovensku dostala do sveta iba za tri mesiace.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

Autor

2 recenzie k Ako sa netopier Badly stal letovým dispečerom

 1. Jaji

  Veľmi sa mi páči štýl autorkinho písania. Vo svete moderných rozprávok je tento kúsok klenotom, ktorý sa len tak jednoducho nestratí. Badly je vhodný pre všetkých. Vôbec nezáleží na veku, pretože si každý z neho dokáže vziať to, čo najviac potrebuje. Dej je dokonale premyslený, nechýba ani dobrodružstvo či krimi zápletka. Ak si myslíte, že poznáte záporáka vedzte, že sa mýlite.
  Jediné, čo mi je ľúto, je mäkká väzba knihy. Ako malé dieť asom bola zvyknutá, že knihy boli veľkého pevného formátu. Asi sa už doba zmenila. Ak má dieťa rado knihy a vie sa k nim aj správať s úctou, tento menší nedostatok vôbec nebude prekážať.
  Kniha je podľa môjho názoru vhodná pre všetky vekové kategórie! Úplne super darček k narodeninám, Vianociam alebo lent tak 🙂

 2. Pepa

  Pre deti ako stvorená, starších čitateľov pobaví tiež! Odporúčam, odporúčam, odporúčam. Vtipný, originálny príbeh s jednoduchými, ale účelnými ilustráciami bude skvelým čítaním na večer, cez deň, alebo… hocikedy.
  Dlhšia recenzia: https://jednoduchoknihy.wordpress.com/2017/08/16/ako-sa-netopier-badly-stal-letovym-dispecerom/

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.