Cestovateľské kartičky

10,00 13,00 

  • Autor: Michal Knitl
  • Formát: 7 x 10 cm
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 84 kariet
  • Rok vydania: 2022
Katalógové číslo: 978-80-201 Kategória: Značky: , , , , Product ID: 31993

Popis

Cestovateľské kartičky sú kartovou hrou, s ktorou sa môžete zabaviť a spoznať zážitky a názory priateľov, o ktorých ste doposiaľ nevedeli. Na 84 kartách nájdete otázky na rôznorodé cestovateľské témy – zóna komfortu, gastronómia, dopravné prostriedky, náboženstvo až po osobné otázky a pikantnosti, ktoré podnecujú k hlbším rozhovorom i novým vedomostiam.

Cestovateľské kartičky boli vytvorené Michalom Knitlom (cestovateľom a zakladateľom festivalu Cestou necestou) a jeho priateľmi a dobrovoľníkmi. Päť pikantných otázok je farebne odlíšených, a tak ich jednoducho môžete z balíka vybrať, pokiaľ sa vám zdajú príliš odvážne. Odhaľte tajomstvá dobrodružných ciest svojich priateľov a spoznajte nepoznané.

Návod k hre: Idea hrania bola taká, že jeden vytiahne otázku a všetci na ňu odpovedajú (či už sú dvaja alebo desiati). Ten, kto ťahal kartu (či už zhora alebo náhodne), odpovedá ako posledný. Ďalšiu kartu vyberá ďalší v poradí… Samozrejme, spôsob hry si môžete upraviť.

Váha: 241 gramov

Odporúčaná cena v kníhkupectvách: 18 €

Elektronická verzia obsahuje PDF, kde je každá otázka na samostatnej strane. Môžete ich tak mať v mobile a priateľmi si iba poviete číslo strany a prečítate otázku.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Autor

Variant

,

Rok vydania

2022

Jazyk

Slovenský

Vydavateľ

Cestou necestou

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Cestovateľské kartičky”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.