Z lodičiek na loď

17,50 

  • Autor: Petra Strapáčová
  • Formát tlačenej knihy: A5
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 384 strán
  • Rok vydania: 2022
Katalógové číslo: 978-80-8197-475-5 Kategórie: , Značky: , , Product ID: 32031

Popis

Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky

Drsné, autentické a vtipné zážitky písané formou lodného denníka. Bez servítky a na telo. Kniha Z lodičiek na loď: Denník nezlomnej jachtárky sa začína Petriným prvým kontaktom s loďou a končí sa pokorením samej seba a Severného Tichého oceánu na jednej z najznámejších svetových súťaží. Na svoje si prídu ľudia, ktorí majú s jachtingom skúsenosti, ako aj ľudia absolútne neznalí. Autorka okrem toho, že živo vykresľuje skutočné udalosti, otvára aj svoje srdce a dušu. Ako v sebe citlivá žena objavila nezlomnú jachtárku? Ako dokáže jachting zmeniť váš pohľad na život? Čo zažila a cítila na dvadsaťštyrimetrovej lodi so štrnástimi cudzími ľuďmi počas piatich týždňov na divokom oceáne?

O autorke:
Petra Strapáčová s jachtingom začala relatívne neskoro (v roku 2017) a úplnou náhodou. Poriadne sa však doňho zahryzla a niekoľkokrát s posádkou získala medajlové umiestnenie. Je to neprehliadnuteľná a pozitívna osoba – vyžaruje z nej taká energia, že keď vstúpi do miestnosti, okamžite viete, že tam je. Je pre mnohých vzorom v tom, ako si ísť za svojimi snami, ku ktorým patria ako tie jachtárske, tak aj táto kniha. Žije srdcom, emóciou a nejakým nevysvetliteľným spôsobom je do toho schopná zapojiť aj racio.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Autor

Vydavateľ

Elist

Variant

,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Z lodičiek na loď”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.