Jedálny lístok na mieru (pre LOW-CARB a KETO stravovanie)

26,00 39,00 

 

Katalógové číslo: 978-80-8197-077-1 Kategória: Značky: , , , , , , Product ID: 2909

Popis

Jedálny lístok pre LOW-CARB a KETO stravovanie (2017)

Tento vzorový jedálny lístok nie je prispôsobený vašim individuálnym zvláštnostiam. Nie je to ani dokonalý návod, ako sa dostať do formy do najbližšieho leta. Nie je to ani krátkodobá diéta. Je to sumár na seba nadväzujúcich poznatkov (systém), ktoré vám pomôžu vytvoriť si optimálnejšiu životosprávu, ak ich aplikujete do vlastnej praxe. Vytvorili sme ho pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o úspešnú aplikáciu LOW-CARB a KETO princípov do svojej životosprávy. Pre ľudí ktorí vedia, že zdravé, funkčné a vitálne telo nie je cieľ, ale nástroj na spokojný a šťastný život.

Písaním jedálnych lístkov sme sa zaoberali 10 rokov od roku 2006 do roku 2016 a za to obdobie sme nazbierali obrovské množstvo skúseností u stovák klientov. Aj keď tento návod nie je pre vás spracovaný na mieru, vieme, že bude dostatočne informatívny pre zlepšenie vášho stravovania i životosprávy. Je to minimum informácií, ktoré musíte dostať do praxe, aby ste získali maximálny efekt aj výsledky (80:20). V tomto návode vás nasmerujeme na správne stanovenie si priorít, bez ktorých sa neposuniete vpred a skončíte opakujúcim sa jo-jo efektom.

Aj keby sme pre vás pripravili jedálny lístok na mieru, aj tak vieme, že budete robiť chyby, nebudete sa na 100% držať plánu a táto služba by bola pre vás úplne zbytočne drahá. Takto získate všetky potrebné informácie za primeranú cenu a máte hlavné “mantinely” (pravidlá), v ktorých sa máte pohybovať a hľadať čo vám sedí najlepšie. To za vás neurobí nik, dokonca ani jedálny lístok na mieru, pretože vy sa v čase meníte. Vďaka tomuto návodu eliminujete minimálne 80% chýb, ktorých sa pravdepodobne dopúšťate aj keď študujete naše bezplatné články. A hoci sú naše bezplatné články či videá výživné, diskutujeme v nich len na jednu tému alebo oblasť, ktorá nezahŕňa celkový pohľad na tému životosprávy, výživného pohybu či funkčného stravovania. V tomto dokumente sme na tento problém mysleli. Z nasledovného textu sa o tomto Jedálnom lístku pre LOW-CARB a KETO stravovanie (2017) dozviete:

  • Čo je to definícia optimálnej životosprávy?
  • Prečo vám pomôže tento jedálny lístok aj keď nie je na mieru?
  • Ktorých 11 zručností musíte ovládnuť, aby ste boli v trvalo udržateľnej životospráve úspešný?
  • Ako si nastaviť celkový energetický príjem a pomer makroživín?
  • Ako si nastavíte príjem sacharidov podľa stavu nadváhy / obezity a ako podľa metabolického výsledku v aplikácii METFLEX?
  • Ako vyzerajú jedlá a vzorový stravovací lístok na jeden celý týždeň?

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jedálny lístok na mieru (pre LOW-CARB a KETO stravovanie)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.