Krehké šťastie + Neobyčajné leto

9,95 

Balíček dvoch kníh za super cenu!

  • Autor: Kristína Pavelková
  • Rozsah: 236 + 256 strán
  • Jazyk: slovenský
  • vydanie: prvé
  • Rok: 2018, 2015
  • E-kniha
  • Kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-81145-35-3 Kategórie: Značiek: , , , , Product ID: 4389

Popis

Krehké štastie:

Silný príbeh odhaľujúci tému, o ktorej sa nahlas nehovorí, a predsa sa týka mnohých žien.

Voľné pokračovanie úspešného románu Neobyčajné leto je jedinečným a emotívnym rozprávaním Lujzy, Paulinej sestry. Zdalo sa, že obe našli v ospalej dedinke vytúžené šťastie, ktoré hľadali. Ani jedna však netuší, že po všetkom, čo prežili, ich to najhoršie ešte len postretne. Nečakaná rana, ktorá zasiahne Lujzu, zmení život obom sestrám. Paulu začína dobiehať minulosť. Komu ublížila tak veľmi, že sa ju snaží vystrašiť? Dokáže sa Lujza pozviechať po tom, čo sa jej zrúti svet? Nájdu sestry nakoniec vytúžené šťastie?

Neobyčajné leto:

Šťavnatý letný román o objavovaní skutočných životných hodnôt a hľadaní samej seba. Keď sa úspešná karieristka Paula dozvie o smrti tety Ester, zo dňa na deň zanechá doma snúbenca a hektický život v rušnom meste vymení za pokojné prostredie vidieka. Postupne zisťuje, že život na vidieku nie je až taký nudný, ako si spočiatku myslela. Ako sa emancipovaná Paula vyrovná s úzkoprsým prostredím, intrigami, odmietavými pohľadmi miestnych vidiečanov, ktorí ju obviňujú, že ich dedinu prevrátila naruby?

Ďalšie informácie

Rozmery -
Variant

,

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Krehké šťastie + Neobyčajné leto”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.