Úvahy regresného terapeuta

3,60 

  • Autor: Patrik Balint
  • Formát: ePub, Mobi, PDF
  • Počet strán: 150
  • Jazyk: slovenský
Katalógové číslo: 978-80-89646-74-6 Kategórie: , Značky: , , , , Product ID: 238

Popis

Úvahy Regresného terapeuta vznikali 15 rokov v intenzívnom sprevádzaním klientov do hlbín živých príbehov minulosti. Postupne sa v praxi začal vynárať obraz nielen o jednotlivcovi, ale aj o spoločnosti, v ktorej sme žili a žijeme. Prirodzene to dalo základ na vnímanie toho, čo by sme aj žiť mohli.

° Zážitky, ktoré vychádzajú z praxe Regresnej terapie plus príklady z praxe;
° Analýzy podporené tisíckami terapeutických hodín s klientami;
° Stratégie, ktoré v sebe nesú osobný zážitok a hĺbkovú analýzu;

Svet okolo nás

Svet ako veľká rodina, Práca v minulosti a dnes, Nepodmienený základný príjem, Cyklus v našom živote, Hladovka a sebapoznanie, Vedecké poznávanie, Implantácia myšlienok a falošné spomienky, Numerológia a život, Smrť, Smrť ako liečiteľ.

Partnerské vzťahy, Rodina a Rod

Ako vítame v rodine nového človiečika?, Počatie, Mama a otec zisťujú, že dieťa je tu, Pôrod, Po pôrode, Gestá v rode, Rodičia deťom, Deti rodičom, Tok pozornosti v rode, Rodové poslanie a rodokmeň, Kontakt je dotyk a komunikácia, Muž a žena, Sex – ako sa dostať k sebe a do svojho vnútra, Máme k sebe bližšie.

Tehotenstvo, Pôrod a Mužsko-Ženský princíp

Menštruácia, prirodzený pôrod a orgazmus, Zasahovať alebo nezasahovať do prirodzeného procesu?, Pôrod dnes, Prirodzený pôrod, Pôrod ako objatie, Špecifický stav ženy pri pôrode, Otec pri pôrode, Sex po pôrode a prirodzené ladenie muža, Mužský svet počas tehotenstva, Cisársky rez.

Regresná terapia

Psychika a procesy v nej, Pamäť a vybavovanie z pamäte, Telo a psychika, Regresná terapia a jej techniky, Reinkarnácia a minulé životy, Poznávanie a vzťahová terapia.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Úvahy regresného terapeuta”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.