Krutá Hra

(1 recenzia zákazníka)

4,95 7,00 

 • Autor: Roman Horňák
 • Formát: A5
 • e-kniha: PDF, ePub a Mobi
 • Rozsah: 220 strán
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2015

 

Katalógové číslo: 978-80-8171-040-7 Kategória: Značky: , , , , Product ID: 122

Popis

Na oddelení súdnej patológie, leží mŕtve telo mladej ženy. Stala sa obeťou šialeného a úchylného vraha so sadistickými sklonmi. Je to v poradí už tretia vražda s rovnakým scenárom. Kriminalisticko – expertízne oddelenie prichádza so šokujúcimi výsledkami. Na povrch  vyplávali nové skutočností. Tie však na prvý pohľad nedávajú zmysel. Vrah je dômyselný. Zametá za sebou stopy skutočne profesionálnym spôsobom. Koľko ľudí musí zomrieť aby vrah dokončil, čo má v úmysle? Aká je logika jeho hry? Zahľadieť sa smrti do očí, to chce poriadnu dávku odvahy a pevné nervy.

Zoznámte sa s novým tímom oddelenia obzvlášť závažných zločinov…

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Krutá Hra

 1. Betty1988

  „Zlo sa vždy rodí tam, kde chýba láska.“

  Veríte v Boha? A čo je so Satanom?

  Nestáva sa mi často, že pri čítaní prebehnú so mnou všetky emócie sveta! Buď sa smejem, alebo som dojatá a plačem ako malé dieťa, alebo od strachu ani nedýcham! V tomto príbehu som pocítila všetko a niekedy naraz! Páči sa mi, že hneď na začiatku nás autor stiahne do centra deja. Čo v tomto prípade znamená brutálnu vraždu! Bola som až do konca v napätí a čakala som, kedy vyriešia prípad, kedy chytia vraha.

  Nemôžem zabudnúť ani na humor, ktorý nás sprevádza aj napriek tomu, že riešime vraždy. Ale!

  Táto kniha pre mňa bola iná (neviem prečo som s ňou nezačala). Mala som plno otázok, ktoré sa týkali Romana a jeho osobného života. Otázky, na ktoré som tu dostala odpovede a musím sa vám priznať, že veru som mala slzy v očiach.

  Kriminalistické oddelenie je bezradné, majú štyri mŕtvoly – štyry prostitútky a skoro žiadne stopy. Zabité nechutne sadistickým spôsobom a s čudným znakom vyrezaným na hrudi.

  „Niečo nám tečie pomedzi prsty.“

  Našťastie, majú v tíme Romana, ktorý je vnímavý a všimne si každý detail.

  „Dostanem ťa! Prisámbohu, že ťa dostanem!“

  Malý detail, ktorý každému unikol, aj samému vrahovi, a vďaka ktorému vyriešili celý prípad.

  Vyšetrovatelia zažijú šok, keď pravda príde najavo nájdu miesto, kde vraždil!

  Podarí sa im chytiť vraha, ktorý celý svoj život obetoval Satanovi a aj svoje obete? Kto bude jeho posledná obeť? Dá sa zvíťaziť nad samým zlom, keď ste silami v koncoch?

  „Môj Pane, prijmi túto obeť ako dar pre Teba! Prijmi ju sťa klenot a tiež ako ľudskú spodinu, ako kráľovnú aj dobytok…“

  Vedeli by ste si vybrať medzi vlastným životom a životom svôjho kamaráta? Kto má ostať na žive?

  Autor nám ukázal silu sebaobetovania, silu priateľstva a lásky!

  Odporúčam tento dychberúci príbeh!

  Na záver vám musím vyliať svoje srdce! Jedna vec ma veľmi trápi! Ak sa pozriete na môj profil uvidíte, že teraz do radu čítam knihy od autora. Mňa si jednoznačne získal a už môžem kľudným srdcom vyhlásiť, že patrí medzi mojich TOP autorov. Jeden z najväčších problémov nášho ľudstva je, že súdime podľa obalu. Áno viem, to je prvé čo vidíme, je to pochopiteľné. A musím sa priznať, že som do tej skupinky ľudí ešte donedávna patrila aj ja 😞 kým sa mi nedostala do rúk jedna kniha od sk autorky, ktorú som čítala vďaka výzve, inak by som ju asi nekúpila (presne kvôli obálke).

  Čítala som veľa recenzií na túto knihu a na 90% v nich riešili obálku. Áno, aj ja som videla už krajšiu. Osobne som sa na ňu musela pozrieť asi trikrát, aby som pochopila čo je na nej. Chela som tým povedať, že mi je ľúto, že veľa kníh je „odpísaných“ kvôli obálke a ľudia nekupujú a nezažijú ten obrovský čitateľský zážitok, ktorý som ja mala pri tomtu príbehu! Nerobme to!!!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.