Sexeso

(1 recenzia zákazníka)

4,95 9,95 

  • Autor: Roman Horňák
  • Počet strán: 304
  • Formát: tlačená kniha 20,5 x 13,5 cm
  • e-kniha: PDF, ePub a Mobi
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: prvé
  • Rok: 2017
Katalógové číslo: 978-80-8197-003-0 Kategórie: Značiek: , , , , Product ID: 2990

Popis

Sexeso je už šiestou detektívkou z pera Romana Horňáka. Opäť sa môžete tešiť na napínavý príbeh založený na skutočnej udalosti. Tento raz sa ale príbeh neodohral na Slovensku, ale v neďalekom zahraničí.

Ryba smrdí od hlavy…
Stará pravda! Platila odjakživa a bude platiť, pokým svet bude stáť.
Prestíž a bohatstvo – dve pliagy, ktoré krivia človeku charakter ako paragraf.
Zastávať zodpovednú a vysokú fuknciu v službe štátu, a pritom šliapať na morálne hodnoty je ako postaviť si dom na hlinených základoch. Je svinstvom najhrubšieho zrna, odsúdeniahodným, ak človek, ktorý má zákon ctiť, ho zneužíva pre vlastné ciele.
Kde hľadať potom spravodlivosť, ak tí, od ktorých sa očakáva, že ju budú chrániť ako vzácny diadém, ju váľajú v stoke a zvratkoch? Kam a na koho sa obrátiť? Kde je pravda? Kde ju hľadať?
Táto kniha je smutným príbehom tých, ktorí podľahli pokušeniu moci. Je príbehom tých, od ktorých sa očakávalo jediné – CHRÁNIŤ! Bohužiaľ, boli to len vlci prezlečení v ovčích rúnach.
Chráň nás, ó Bože, pred naničhodnými a skorumpovanými bastardmi…

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Sexeso

  1. Mária M.

    Aj pri tejto knihe obálka veľmi klame. Ak by som nevedela čo idem čítať, ani by mi nenapadlo, podľa obálky, že si prečítam ďalšiu skvelú slovenskú kriminálku. Zbožňujem autorov štýl písania. Veľa, veľa priamej reči. Žiadne zdĺhavé opisy miest, osôb alebo situácií ale rovno dialógy. Naozaj sa mi to veľmi páčilo a navyše sa kniha aj vďaka množstvu dialógov čítala naozaj rýchlo. Veľké plus u mňa autor získava zasadením príbehu na východ Slovenska, presnejšie do Košíc. (Srdcom východniar :D) Košice poznám, tak som si miesta spomínané v príbehu vedela aj vizualizovať. Úprimne som sa zasmiala na vetách, ktoré boli napísane v nárečí. Oživilo to príbeh a aspoň trocha odľahčilo príbeh. Aj v tejto knihe sa rieši vražda a to priamo na najvyššom súde. Počas čítania knihy sa môžeme pozrieť na úplatky, drogy, sex a veľa iných vecí, ktorých sa dopúšťali ľudia, ktorí sedeli na vysokých postoch. Príbeh nám ukazuje to, že aj ľudia, ktorí rozhodujú o osudoch druhých ľudí nemajú vždy čisté ruky. A ako autor viac krát napísal aj v knihe, ryba naozaj smrdí od hlavy.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.