Aj láska môže zabíjať

4,95 

  • Autor: Tomáš Beník
  • Rozsah: 156 strán
  • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk: slovenský
  • Vydanie: prvé
  • Rok: 2017
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-89861-32-3 Kategórie: Značiek: , , , , , , , , , , , , Product ID: 1756

Popis

Všetko sa začalo zbytočnou hádkou, ktorá ukončila vzťah Marka a Mišky. Tým sa zároveň začína príbeh týchto dvoch mladých ľudí, hľadajúcich opäť cestu k sebe. Toto romantické hľadanie ale pri jednej udalosti odhalí v nich čosi desivé. Musia zabíjať, pretože len smrť iných priťahuje tento pár v znovunadobudnutom vzťahu čoraz viac k sebe.

Kriminalisti so špecializáciou na vraždy, kapitán Bystriansky a poručík Jemnický, postupne odhaľujú, koľko aktuálnych a čoraz viac brutálnejších prípadov má tento pár na svedomí. Preto sú prinútení vytvoriť zo zainteresovaných vyšetrovateľov tím, ktorý sa vydáva po stope vraždiaceho páru. Na začiatku spoločného vyšetrovania ale ešte nikto z tímu netuší, akého nebezpečného a krvavého pátrania bude mesto Bratislava svedkom.

 

Tomáš Beník

Dátum narodenia: 21 . 7. 1994

Narodil sa v Bratislave, no celý svoj doterajší šťastný život prežil v Bernolákove. Svoju prvú poviedku napísal v 16. rokoch. Reálne sa písaniu kníh začal venovať v roku 2013, krátko po maturite. Do roku 2015 pôsobil pod pseudonymom Tomáš Borský. Pod týmto menom vydal v apríli 2015 vo vydavateľstve KICOM svoju prvú knihu – historický román INTERREGNUM.

Keďže stále hľadá žáner, v ktorom by sa udomácnil, je aj každá nová kniha z iného žánru. Preto od roku 2016, už pod svojim vlastným menom a vo vydavateľstve Martin Koláček – E-knihy jedou, vydal zatiaľ krimi román SMRŤ CHUDOBNÉHO BOHÁČA, ženský román ZAHRAJME SA NA NEVERU a sci-fi román KRIVÁŇ 1.

Píše aj články, divadelné hry, básne a hudobné texty. Od novembra 2016 pôsobí aj v internetovom literárnom časopise Abdon.

Aktuálne študuje históriu v 1. ročníku magisterského štúdia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave.

Web: http://tomas-benik.webnode.sk/

FB: https://www.facebook.com/tomas.borsky.18

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Aj láska môže zabíjať”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.