Ľahučká princezná

  • Autor: George MacDonald
  • Preklad: Igor Čonka
  • Formát: PDF, ePub a Mobi
  • Rozsah: 61 strán
  • Jazyk: slovenský
  • Rok: 2014

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Katalógové číslo: 978-80-89646-79-1 Kategórie: Značiek: , , , , , Product ID: 562

Popis

Poznáme mnoho príbehov o princeznách, ktoré boli začarované zlými vílami, alebo čarodejnicami. Niektoré museli spať sto rokov, iné musel princ oslobodiť z pazúrov hrozného draka, alebo čarodejníka.

Našu princeznú zakliala jej zlá teta úplne inak. Kúzlom odstránila z jej života všetku váhu. Princezná nielenže nemá žiadnu váhu, ale ani nič neberie vážne. Zachráni niekto princeznú, ktorá lieta ako pierko a na všetkom sa smeje? Dá sa zlomiť kliatba, ktorá vadí všetkým, okrem princeznej?

Rozprávka s nádychom fantasy, dávkou humoru a irónie od škótskeho autora George MacDonalda, ktorá sa stala predlohou známeho muzikálu.

O autorovi

George MacDonald (1824-1905) bol škótskym autorom, ktorý je považovaný za zakladateľa žánru fantasy. Jeho diela inšpirovali autorov ako J.R.R.Tolkien, a C.S.Lewis a je dodnes považovaný za jedného z najkreatívnejších a najoriginálnejších autorov 19. storočia.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Ľahučká princezná”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.