Vodná planéta: Príbeh Larynie

12,00 

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Formáty: ePub a Mobi
  • Rozsah: 747 normostrán
  • Jazyk: slovenský
  • Rok: 2015
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-972071-8-2 Kategórie: Značiek: , , , , Product ID: 84

Popis

Vodná planéta – Príbeh Larynie je súhrnné dielo, v ktorom je obsiahnutý kompletný príbeh Vodnej planéty a jej hlavnej postavy, Larynie. Rozpráva príbeh obyčajného dievčaťa, ktoré sa narodí v najvyššej kaste miestneho náboženstva, ale aj tak dostane trest smrti za maličkosť. Spolu so svojou sestrou spoznáva svet, ktorý je oveľa väčší, ako čakala. Dostáva sa do konfliktu medzi rozličnými národmi a spriateľuje sa s arkánkou Ziggy a démonickou vílou Ciali. Dobrodružný scifi/fantasy román sa skladá zo štyroch častí:

  1. Rovní a ešte rovnejší
  2. Vyšší záujem
  3. Trochu iný svet
  4. Hadí meč

V tomto súhrnnom diele sú taktiež bonusové materiály, ako je rozsiahly epilóg, mapa, extra ilustrácia, historický prehľad udalostí a opisy všetkých významných postáv.

Séria Vodná planéta sa nevyhýba náročnejším témam, ako je postavenie žien v spoločnosti alebo menšie zlo. Nemôže chýbať filozofia, často okorenená humorom. Pri písaní sa namiesto dlhých opisov používajú rýchle rozhovory, a tak sú všetky knihy ľahko čitateľné pre každého, kto má rád scifi a fantasy. Namiesto klasických elfov a trpaslíkov sa tu nachádzajú originálne rasy, vytvorené špeciálne pre tento príbeh. Súhrnné dielo je taktiež celkom rozsiahle a má 747 normostrán textu a 15 ilustrácií.

Vodná Planéta je originálny slovenský scifi/fantasy román, ktorý je plný filozofie a dobrodružstva, ako aj nemiestneho humoru a sarkazmu. Rozpráva príbeh o dvoch sestrách, ktoré nedobrovoľne spoznali svet a svojimi malými skutkami rozdúchali veľké udalosti. Vodná planéta: Príbeh Larynie je dielo, v ktorom sú všetky 4 diely série pohromade, i s bonusovým materiálom.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vodná planéta: Príbeh Larynie”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.