Láska k Aziatkám

(1 recenzia zákazníka)

11,99 15,99 

 • Autor: Ľubo Jurík
 • Formát tlačenej knihy: A5
 • Formát e-knihy: ePub, Mobi, PDF
 • Rozsah: 400 strán
 • Jazyk: slovenský
 • Vydanie: prvé
 • Rok: 2017
 • E-kniha
 • Kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-97272-41-8 Kategórie: , Značiek: , , , , , , , , , , , , , , , Product ID: 3446

Popis

Kniha Láska k Aziatkám je necenzurovaným, autobiografickým príbehom mladého Slováka, ktorý nečakane našiel lásku v dievčatách z východnej Ázie – predovšetkým z Južnej Kórei, Japonska a Taiwanu. Za posledných 7 rokov žil v Austrálii, Thajsku, Južnej Kórei, Malajzii a na Taiwane. Za ten čas zažil naozaj všeličo – od 3-ročného vážneho vzťahu, z čoho 1,5 roka to bol vzťah na diaľku, cez niekoľkomesačné randenia a zamotané vzťahy bez záväzkov, až po vzťahy na jednu noc či letné romániky.

Prežil obdobie, kedy bol 6 mesiacov bez sexu, pretože mal vážny vzťah na diaľku; inokedy si zase užíval slobodný život a chodil na štyri rande so štyrmi rôznymi dievčatami týždenne. Niekoľkokrát mu Aziatky zlomili srdce; niekoľkokrát zase on zlomil srdce im.

Láska k Aziatkám však nie je iba o sexe a randení s Aziatkami, ale aj o láske, sklamaní a hľadaní samého seba.

Pre koho Láska k Aziatkám nie je?

Nie všetko sa páči každému, takže viem, že ani kniha Láska k Aziatkám nie je pre každého. Ak si silno kresťansky založený, táto kniha ťa podľa všetkého pobúri. Ak nie si otvorený novým myšlienkam a názorom, radšej sa poobzeraj po inej knihe. Oh, a ak ešte nemáš 18 rokov, Láska k Aziatkám taktiež zatiaľ nie je pre teba.

Mojím celoživotným poslaním je umožniť čo najväčšiemu množstvu ľudí žiť šťastnejší a plnohodnotnejší život. Aj keď je táto knižka pre to tak trochu nezvyčajným nástrojom, verím, že k tomu dopomôže aj tebe.

Lubo Jurík
autor knihy Láska k Aziatkám

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Láska k Aziatkám

 1. Nick Wasserburger

  Na světě jsou zatím dva autoři u kterých jsem od začátku do konce knihu neodložil – e-knihy od Morgan Rice a Lubova kniha Láska k Aziatkám. Ani mi nepřišlo, že čtu ve slovenštině jak jsem byl do jeho příběhu zažraný. Autor má velmi poutavý styl vyprávění.

  Oceňuji také to, že autor nic necenzuruje, vypráví vše tak jak prožil, včetně intimních chvilek. Při čtení čtenář může často narazit na chvilky, kdy vidí sám sebe (pro ty co už mají knihu za sebou prozradím, že část se Sakurou je jak přes kopírák z mého života 😀 ) Klobouk dolu PANE SPISOVATELI. Přeji hodně úspěchů ve tvém životě. A lidi fakt neváhejte, podpořte autora! 12 éček je nic za tu práci, co si Lubo s touto knížkou dal.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.