Len sa tak túlam životom

(2 recenzie zákazníkov)

4,90 

 • Autor: Anna Asko
 • Formát ebooku: ePub, Mobi, PDF
 • Rozsah: 120 strán
 • Jazyk: slovenský
 • Rok vydania: 2020
 • Vydavateľstvo: Anna Asko
 • E-kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-570-1411-9 Kategórie: , , Značky: , , Product ID: 28457

Popis

Len sa tak túlam životom (komunizmus náš každodenný)

Ste mladý a študujete v meste, v ktorom je hustota tých najkrajších dievčat sveta, najvyššia vo vesmíre. Trápilo by vás, že nenájdete v obchode mandarinky, banány, alebo možno aj toaleťák? Boli sme mladí, život nám chutil a takéto drobnosti nás nevedeli rozhádzať. Toaleťák sme si ukradli v Kyjeve (hotel) a na mandarinky sme sa vykašľali. Iné to bolo s hudbou, dlhými vlasmi a džínami. Naši tatkovia netušili, čo všetko sme si vedeli pozháňať. Napriek ich zákazom, napriek stenám a múrom a… Nevedeli sme možno oceniť výhody, ktoré nám ten prapodivný systém prinášal, no za naše veci, myšlienky a názory sme boli pripravení bojovať aj s veternými mlynmi.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Vydavateľ

Anna Asko

2 recenzie k Len sa tak túlam životom

 1. Michal

  Pre mňa – čo som zažil dobu, do ktorej autor dej vložil – veľmi pekné čítanie. Knihu som prečítal na jeden nádych . Doporučujem

 2. T3flon

  Z diela srší realita a na chvíľku som sa normálne cítil ako keby som žil v období, ktoré kniha opisuje. S postavami sa dá krásne ztotožniť a prežiť ich cesty životom priamo s nimi, lebo autorka perfektne opisuje atmosféru a okolie, v ktorom sa nachádzajú. Určite odporúčam ak sa chcete aspoň na čas ocitnúť vo svete iného režimu a času.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.