Tiché prázdno

(1 recenzia zákazníka)

0,00 

  • Autor: Jakub „Willo“ Horský
  • Formát: ePub, Mobi, PDF
  • Rozsah: 113 strán
  • Jazyk: slovenský
  • ISBN: 978-80-8171-032-2
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8171-032-2 Kategórie: Značiek: , , , , , , Product ID: 328

Popis

Kniha je pohľadom do autorovho blúdiaceho podvedomia, ktoré ho núti dištancovať sa od okolitého sveta a hľadať odpovede na otázky vo svojom vnútri, až pokým neostane len tiché prázdno.

O autorovi

Autor sa narodil v Bratislave, hlavnom meste Slovenska plnom zhonu a stresu. Po krátkom čase sa však jeho rodičia rozhodli presťahovať do Martina, malého mesta, ukrytého medzi nádhernými horami, ktoré si zamiloval na celý život. Nech je kdekoľvek, vždy bude jeho domov práve tam. Jeho detstvo strávené na neveľkom sídlisku, úteky do prírody, tajné výlety, všetko to spoznávanie, dospievanie a hľadanie vnútorného pokoja, meditácie v slnečných vlniacich sa lúkach či blúdenie tmavými nocami v uliciach. To všetko boli impulzy, ktoré formovali a odkrývali jeho osobnosť až do kritického bodu, kedy toho videl toľko, že to nedokázal uniesť a tak odbremenil svoju myseľ touto knihou. Inšpiráciou bol celý jeho dovtedajší život. Vnútorný svet v ostrom boji s tým vonkajším, sa v knihe spájajú v jeden.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

1 recenzia k Tiché prázdno

  1. V (overený zákazník)

    Zaujímavé čítanie, na to že je to prvá kniha a ešte k tomu od slovenského autora je to naozaj dobré a každý kto to dočíta do konca zistí že sa to oplatilo podporiť. Pohľady do hlavy autora, veľa výstižných prirovnaní, dobre opísané pocity, dá sa do toho vžiť.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.