Lovec bábik

(1 recenzia zákazníka)

Original price was: 11,90 €.Current price is: 9,90 €.

 • Autor: Roman Horňák
 • Rozsah: 448 strán
 • Formát: A5, pevná väzba
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2023
Katalógové číslo: 978-80-8197-518-9 Kategória: Značky: , , , Product ID: 32213

Popis

Povinné čítanie pre rodičov … násťročných!

Žijeme vo virtuálnej dobe, ktorá nás úplne pohltila. V dobe, kde nás najviac zaujíma, koľko lajkov máme pod svojimi príspevkami a fotografiami. Je to doba retušu, poloprávd a ilúzií. Doba, v ktorej svoje problémy riešime výhradne s cudzími ľuďmi, a v ktorej na názore najbližších akoby ani nezáležalo. Je to doba, v ktorej akoby sa naša popularita odvíjala iba od toho, koľko máme „priateľov“ na sociálnych sieťach.

Kto je však skutočným priateľom a kto iba vlkom v ovčom rúne?

Bohužiaľ, žijeme v čiernej dobe, v semeništi kybernetických predátorov, ktorí iba čakajú na svoju príležitosť „zaútočiť!“ Sú ako diabli, ktorí ak zavetria slabinu, roztrhajú svoju obeť na franforce.

A sú to vaše deti, na ktoré si brúsia svoje ostré tesáky. Jediné, na čom im záleží, je ukojenie vlastných chúťok a ich krv.

Viete, čo robia vaše deti na internete?
Viete s kým si píšu?
Viete aké stránky vyhľadávajú?
Ak vám záleží na bezpečí vašich detí, nech je vám tento príbeh výstrahou!!!

Ďalšie informácie

Vydavateľ

Elist

Rok vydania

2023

Autor

Variant

,

1 recenzia k Lovec bábik

 1. Betty1988 (overený zákazník)

  ROMAN HORŇÁK – LOVEC BÁBIK

  ⭐⭐⭐⭐⭐5/5⭐ 💯💯💯

  Pána autora už nemusím predstavovať. Kto má rád detektívky, trilery a do rúk si vezme jeho dielo, môže si byť istý, že bude mať neuveriteľný čitateľský zážitok.

  Detektívny román podľa skutočných udalostí. Veru tak! Bohužial málo ľudí si uvedomuje koľko nebezpečenstva na nás číha z internetu. Hlavne na naše deti!

  „Svet internetu je bezodná studňa.“

  Zvyknete kontrolovať na aké stránky chodia vaše deti? S kým si píšu?

  „Internet je dobrý sluha, ale zlý pán. Rovnako ako oheň…“

  Veľa som čítala o tejto téme. Sexuálni predátori – pedofili, sú všade okolo nás. Ale ako nám to v príbehu autor „naservíroval“ tak to bolo šokujúce! Zarazilo ma to. Najmä reakcie niektorých dievčat! To už naozaj žijeme v takom nechutnom a prevrátenom svete? Ako matku dvoch detí ma to zlomilo…

  Toto bol ten prípad, keď vám tvrdá realita dala poriadnu facku a zobudíte sa.. viete že existujú takéto veci…ale snažíte sa to nevšímať!

  Keď sa niekomu stane niečo zlé, dúfame a veríme v to, že nám alebo našim blízkym sa to nemôže stať. Sme kľudní, veríme v to a ani na to nemyslíme! Ale keď sa to už stane, tak je neskoro plakať nad rozliatym mliekom! Musíme byť stále na pozore! Lebo, priznajme si, môžeme si byť istí, že našim deťom nič nehrozí? Venujeme našim deťom dostatok času a pozornosti? Kontrolujeme ich dostatočne? Môžeme im na sto percent veriť?

  V tomto príbehu Romana a jeho tím šokuje miesto činu, miesto kde nájdu mŕtve dvanásťročné dievča. Znásilnené a zavraždené tým najkrutejším spôsobom, čo si ani vo sne nevieme predstaviť. Hlavne to, ako ho vrah nechal na mieste. A obetí pribúda…

  „Je ako upír, ktorý ak je hladný, musí jesť.“

  Ťažké je im odosobniť sa od prípadu, nakoľko aj oni majú deti. Mne osobne sa veľmi páči Romanov charakter. Je síce temperamentný a výbušný, ale má srdce na svojom mieste.

  „Si policajt, nie kat!“

  Aj napriek vážnej téme boli časti, keď som sa toho veľa nasmiala. Vynikajúce boli tie „naťahovačky“ medzi kolegami, hlavne keď sa objavil kapitán Sopko. Celý príbeh bol profesionálne vypracovaný od dialógov až do posledného detailu, ako napríklad celý priebeh vyšetrovania, porady…takto nám čitateľom nič neuniklo.

  Napínavé, vzrušujúce a šokujúce čítanie, ktoré vás zahltí od prvej vety. Najviac ma šokovali časti, keď si mladé dievčatá vypisovali s dospelými mužmi. Srdce mi išlo vyskočiť z miesta a nechcela som tomu uveriť!

  Podarí sa detektívom zadržať vraha, keď svedkovia nie sú a vrah používa viac falošných profilov?

  Ťažko sa mi hľadajú slová, bola to silná káva, alebo skôr ako facka! Pri čítaní posledných strán som už sotva videla od mojich sĺz na písmená. Odporúčam túto knihu každému!!! Naozaj každému (hlavne kto má deti) a nielen milovníkom detektívnych románov. Chránime naše deti pred hocičím možným, snažíme sa ich držať v bubline (čo sa samozrejme nedá) ale koľko z nás, z rodičov, ich naozaj vnímame a vieme čo vlastne naše poklady robia keď ich nevidíme?!

  Veľmi si vážim doslov autora a súhlasím s ním. Človek nikdy nemôže vedieť na sto percent, kto aký je, a najmä, čo robí za zatvorenými dverami.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.