Malé úvahy a príbehy s DMO

(2 recenzie zákazníkov)

6,00 

 • Autor: Diana Kankulová
 • Rozsah: 144 strán
 • Ebook: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2019
 • E-kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-240-09 Kategórie: Značiek: , , , , Product ID: 15161

Popis

Malé úvahy a príbehy s DMO, alebo “Šach s DMO”.

Život s detskou mozgovou obrnou nie je ľahký. Vedia to ľudia, ktorí taký žijú. Je ťažké vcítiť sa do pocitov iného človeka. Nie ste na jeho mieste, v jeho hlave. Aj keď sa snažíte pochopiť, nikdy úplne neporozumiete. Avšak táto kniha vám aspoň trochu pootvorí dvere do komplikovaného sveta tejto diagnózy. Je mostíkom k väčšej tolerancii. Zistíte, že to, čo sa vám javí zvláštne, je pre nich normálne. Toto je dielo, ktoré malo vyjsť už dávno.&l

Niekedy nám obyčajný vypočutý rozhovor prevráti život naopak. Začneme cítiť depresiu a nevieme sa dostať von z bludného kruhu emócií. „Čo ak si vymýšľa?“ bola veta, ktorá mi ublížila. Po návrate z terapie som preto začala vykonávať svoju individuálnu terapiu pomocou písania malých príbehov o mojom hendikepe. Mne každý príbeh v tejto knihe pomohol. To, či pomôže aj Tebe, milý čitateľ, závisí od Teba.

Ďalšie informácie

Variant

Autor

2 recenzie k Malé úvahy a príbehy s DMO

 1. Katarína Rusňáková

  Knihu odporúčam čítať ako aj nám inak obdareným, tak aj zdravým. Autorka si dala záležať a odhalila aj svoje súkromie, ktoré by som ani ja nedokázala dať až tak na verejnosť. Ďakujem, že takého dielo vzniklo a držím palce a mojím prianím je, aby nebolo posledné.

 2. Lenka

  Nielen nám rodičom inak obdarených detí, ale i všetkým môže ponúknuť náhľad do sveta inak obdarených. Mne, ako matke takejto dcérky objasnilo veľa vecí…pochopila som ako sa vnímate, ste vnímaní a chcete, aby sme vás vnímali. Kniha má, čo povedať komukoľvek komu téma inakosti nie ke ľahostajná.Ďakujem autorke💛

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.