Naposledy plačem

(1 recenzia zákazníka)

6,95 14,00 

 • Autor: Zdenka Wenzlová Švábeková
 • Rozsah: 368 strán
 • Formát: A5, pevná väzba
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2019
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-249-2 Kategórie: , Značiek: , , , , Product ID: 20996

Popis

Jana ako dieťa prišla za veľmi dramatických okolností o oboch rodičov. Keď si myslela, že už nemá čo stratiť, čoskoro zistila, ako sa veľmi mýli. V nečakanej chvíli prišla o zvyšok detstva, o svoj domov, ale aj o slobodné právo výberu. Jej život naberá rýchlosť blesku a ona bude okolnosťami prinútená rozhodnúť sa, a to nielen sama za seba, ale aj za dieťa, ktoré nosí pod srdcom. Niekde v tej spleti nepríjemných udalostí prežije romantickú lásku muža, ktorého čoskoro čaká väzenie.

Straty v celom jej živote hrajú významnú, až tragickú úlohu a samota ju privedie do náhradného vzťahu plného nečakanej vášne, bez sľubov a istôt. Hoci táto idylka trvá krátko, zanechá za sebou nečakané svedectvo, ktoré uvoľní cestu láske bez hraníc. Ako sa vysporiada s touto neverou muž jej života? Nájde Jana domov pre seba a svoje deti? Bude milovaná alebo nenávidená? Čítajte strhujúci príbeh plný priam rozprávkovej lásky, ale aj nevyliečiteľnej bolesti matky, ktorá milovala navždy.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Autor

Variant

,

1 recenzia k Naposledy plačem

 1. Jana Kuricová-Tomaľová

  Naposledy plačem. Koľké z nás si tieto slová v živote povedalo už xkrát, no bolesť si zakaždým nájde cestičku von cez naše oči. A my sa zas a znova zaprisahávame, že to bolo naposledy. Tie najťažšie príbehy píše život a ja sa hlboko skláňam pred autorkou tejto knihy. K prerozprávaniu ťažkého osudu skutočnej ženy tak, aby v čitateľoch zanechal silnú, emocionálnu stopu a pri tom ani na chvíľu nezapochyboval o pravosti príbehu, je nevyhnutné nielen majstrovské ovládanie spisovateľského kumštu, ale aj obrovskú dávku empatie. Len človek s veľkým srdcom, plným skutočných emócií, dokáže tak bravúrne a hodnoverne podať pocity hlavnej hrdinky. Keďže sama píšem poéziu aj prózu, viem, aké náročné je písať o ťažkých a tragických udalostiach. Autor sa musí do prežívania hlavných hrdinov celý vpiť ako atrament do papiera a naplno príbeh prežívať. Autorkine skutočné príbehy sú emočne tak výrazné, akoby ich sama prežila. A čitateľ? Ten ich pri čítaní naplno prežíva s hlavnými hrdinami. Práve v tom je ukryté to magické čaro Zdenkinej tvorby, ktorá napriek naozaj ťažkým a zložitým témam priťahuje stále viac a viac čitateľov.
  Kniha ” Naposledy plačem ” je však v čomsi trochu odlišná od predchádzajúcich príbehov, pretože okrem zložitých životných situácií hlavnej hrdinky je aj plná lásky a spaľujúcej vášne.
  A čo dodať na záver? Ak máte chuť prečítať si fakt skvelú knihu, siahnite po knihe Zdenky Wenzlovej Švábekovej ” Naposledy plačem”. Určite neoľutujete, pretože je to jedna z tých kníh, ktoré keď začnete čítať, nepustíte ich z rúk, kým ich nedočítate.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.