Zľava!

Prokurátor a ja

(1 recenzia zákazníka)

7,95 12,00 

PREDPREDAJ!
Dátum vydania: 22.7.2021

 • Autor: Sara Mia Velinská
 • Rozsah: 352 strán
 • Formát: 15 x 22 cm
 • Väzba: pevná
 • Formát ebooku: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2021
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-378-9 Kategórie: Značky: , , Product ID: 30014

Popis

Elitný prokurátor Andrej má v hľadáčiku organizovaný zločin, vo vrecku funkčný morálny kompas a v živote poriadok. Je verný svojim hodnotám a krásnej manželke, preto ho zaskočí, keď mu oznámi, že sa cíti zanedbávaná. Následná manželská odluka skomplikuje jeho napätý vzťah so svokrom – generálnym prokurátorom. Ten mu z pozície moci bráni v trestnom stíhaní ostrieľaného mafiána majúceho na výplatnej páske politikov. Jeho dolapenie je pre Andreja najvyššou prioritou, pre ktorú však bude musieť obetovať viac, ako by mohol čakať. Nepremyslený nemravný obchod s pôvabnou tanečnicou Ninou totiž nečakane zatrasie jeho životom na všetkých frontoch. A fatálne preverí jeho srdce i charakter.

Nina je sirotou od útleho detstva, no naučila sa byť spokojná s tým, čo má. Milovaný starší brat ju rozmaznáva a ona sa môže venovať tomu, čo ju napĺňa – tancu. O Andrejovi jej stačí snívať, keďže si ju vôbec nevšíma. Je atraktívny, vyrovnaný, úspešný a… ženatý. To posledné robí jeho prehliadanie znesiteľným. Keď sa však naskytne príležitosť aspoň jedinýkrát upútať jeho pozornosť, nezastaví ju nič. Z drobnej iskry, ktorú tým vznieti, vzbĺkne prudký oheň s ničivým účinkom nielen pre nich dvoch. Ninu však prekvapí ich vzácna blízkosť, akú ešte nezažila. Nedokáže sa jej vzdať napriek trestu, ktorý na seba nenechá dlho čakať…

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Vydavateľ

Elist

Autor

Počet strán

348

Rok vydania

2021

Rozmer

A5

Hmotnosť

450

Jazyk

Slovenský

Žáner

Román

1 recenzia k Prokurátor a ja

 1. jedna_zenska

  •Tento ženský román z justičného prostredia,v ktorom autorka ťažila aj z vlastných skúseností,keďže pracuje v tomto odvetví,bol naozaj skvelý.
  Zaujímavé,napínavé,vášnivé,milé a vtipné,cynické a sarkastické,zamotané a bolestivé,intrigánske a šokujúce, týmito všetkými prívlastkami sa môže titulovať táto kniha.
  •Autorka ma veľmi zaujala svojim štýlom písania.Kniha sa číta rýchlo a ľahko aj napriek tomu,že autorka používa naozaj dlhé zložité súvetia (v ktorých som sa sem-tam stratila),ale mne sa práve tieto dlhé vety páčili.Tiež sa mi páčili vysvetlenia v zátvorkách,také dodatky v monológoch postáv.To ma veľmi bavilo.

  •V knihe sa striedajú kapitoly z pohľadu Niny a Andreja a musím povedať,že práve na tie Andrejove som sa tešila viac a veľmi sa mi páčili.
  •Andrej: vážny,tichý,cynický,škrobený,cieľavedomý muž,ma svojou povahou hneď zaujal.Ja som milovala jeho prirovnania,pomenovania a poznámky,hlavne týmto si ma celá kniha získala.Andrejom!(Aj keď som ho mala v druhej polovici chuť prefackať!)

  •Jediná vec,ktorá mi vadila boli prezývky pre Ninu: maličká,Palculienka,pusinka,drobček a sem-tam aj Evička,Andrejko,Macík.Ja toto proste nemám rada,
  veď vy to viete,že mne zdrobneniny väčšinou vadia,
  ale samozrejme autorka za to nemôže.
  •Inak knihe nemám čo vytknúť,mne sa to veľmi páčilo. Prostredie úradu špeciálnej prokuratúry,Andrejove prípady a vyšetrovanie ma zaujalo a príbeh vďaka tomu nie je len nejaká lacná romanca.V príbehu boli síce situácie, ktoré mi nie úplne sadli,ale ako celok na mňa kniha pôsobí veľmi pozitívnym dojmom.Jednoznačne Vám ju odporúčam!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.