Tajomstvo tvojho ducha

2,50 

  • Autor: Erika Janková
  • Formát: PDF, ePub a Mobi
  • Rozsah: 30 strán
  • Jazyk: slovenský
  • Rok: 2014

 

  • E-kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-89646-55-5 Kategórie: , Značky: , , , Product ID: 263

Popis

V dnešnej uponáhľanej dobe, kde sa na každom kroku objaví problém, je dobré sa stíšiť a premyslieť si, ako chceme aby náš život pokračoval.Chcete ho dať do rúk niekomu inému a nechať ho rozhodovať o našich krokoch, či chcete byť vy jeho tvorcom?Určite druhá možnosť je tá najlepšia pre vás a možno mi nebudete veriť, ale i pre tento svet.Môžete mať vyštudované vysoké školy, absolvované rôzne semináre (napr. ako zbohatnúť, či nájsť pravú lásku), no nakoniec zistíte, že to nestačí.

Odhalíte veľké tajomstvo vašej mysle – že ona je tá, ktorá o všetkom rozhoduje a riadi.Napísala som túto knihu preto aby som Vám pomohla, tak ako som pomohla samej sebe. Aj ja som patrila medzi ľudí, ktorí boli neustále v jednom kolotoči, potom prišli v živote prekážky, kedy nie raz som si povedala, že to nezvládam a nebaví ma už tento život. No nakoniec som zistila že to nie je mojim životom, ale ja som ten, ktorý to dovolí. Odkedy som nazrela do svojej mysle, ktorú možno nazvať aj dušou, radikálne sa mi zmenil život! Pritiahla som si partnera, o ktorom som snívala, prácu a nových ľudí do svojho života, veselých ľudí plných optimizmu a pozitívneho myslenia, takých ľudí akým som sa stala aj ja sama.Je to úplne jednoduché, verím, že Vám táto kniha bude na pomoci 😉

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tajomstvo tvojho ducha”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.