Učiteľský zápisník A5 2022 / 2023

(10 recenzií zákazníkov)

 • Školský rok: 2022 / 2023
 • Počet strán: 208
 • Formát A5 (148 x 210 mm)
 • Väzba: šitá V4
 • záložky, zaoblené rohy, lacetka, nálepka s rozvrhom hodín

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Popis

Od učiteľov pre učiteľov

Učiteľský zápisník z vydavateľstva Elist je jedinečný a na mieru šitý pomocník pre učiteľov, ktorí berú svoju prácu ako poslanie. Vďaka nemu budete mať všetky, informácie, ktoré najviac potrebujete vždy pri sebe a to vo veľmi kompaktnej podobe. Zápisník vytvorili učitelia a kým nadobudol súčasnú podobu, prešiel už niekoľkoročným vývojom. Práve podnety používateľov ho pomáhajú naďalej zlepšovať a prispôsobovať novým trendom, rovnako, ako sa menia aj učebné osnovy, aby novú generáciu vedeli pripraviť na to, čo bude v jej živote najdôležitejšie.

Učiteľský zápisník nie je len tak hocijaký diárik, ale precízne pripravené majstrovské dielo, ktoré už pri prvom dotyku oceníte a pridá Vám elán do učenia. Vďaka kvalitnému prevedeniu s Vami vydrží celý školský rok. Niektorí učitelia vravia, že vďaka nemu majú skvelý prehľad o celom školskom roku aj keď si v ňom listujú po rokoch. Takto si môžete aj vy pripomenúť, čo všetko ste v danom školskom roku zažili a aké vedomosti svojim žiakom odovzdali.

Učiteľský zápisník je jedinečný aj svojim poslaním – je len pre učiteľov a ich potreby. Je datovaný od septembra 2022 do septembra 2023 tak, aby spĺňal požiadavky rozdeleného školského roka na dva polroky, myslí aj na prázdniny (samozrejme v prípade jarných prázdnin sú rôzne dátumy podľa regiónov).
Pri spracovaní dbáme na vysokú kvalitu, ktorá zaručí jeho odolnosť voči náročnému používaniu. Je kompletne vyrobený na Slovensku, čím podporujeme lokálnu zamestnanosť.
Obsahuje tieto časti:

 • školský rok rozdelený na týždenné celky,
 • prehľad významných dní,
 • klasifikačnú časť (priestor pre viac ako 400 žiakov na oba polroky),
 • evidenciu zastupovania,
 • rozvrh hodín,
 • poznámky a náčrty.

Vaše povolanie učiteľa získa nový – doteraz nepoznaný rozmer.

Aby sme Vám dali naozaj špičkový výrobok, nešetríme na výrobných nákladoch.
Učiteľský zápisník z Elistu – vymyslený, navrhnutý, spracovaný a vytlačený na Slovensku.

Ďalšie informácie

Rozmer

A5, A6

10 recenzií k Učiteľský zápisník A5 2022 / 2023

 1. M.T.

  Najnovšia verzia (diár A5) je úplne SUPER. Kalendárna časť (diár) zostala z hľadiska grafickej úpravy v nezmenenej podobe. Ponúka dostatok miesta na poznámky k jednotlivým dňom ale aj týždňu. Miesto na poznámky je úplne postačujúce, samozrejme pokiaľ si niekto nepotrebuje na porade písať poznámky cca 10 strán. Miesto pre klasifikáciu určite bude vyhovovať všetkým. Je ho možné prispôsobiť podľa toho koľko tried učíte a efektívne využiť miesto v diári. V tejto veľkosti je na jednej strane 14 dvojriadkov pre žiaka. Riadky sú krásne široké a preto nebudú mať problém písať aj tí, čo majú problém so zrakom (ako napríklad ja).

  Odporúčam všetkým túto verziu učiteľského zápisníka (diár A5) a určite v budúcnosti ju budem objednávať aj ja.

 2. Peter Druska

  Super zápisník. Lepší a odolnejší nie je na trhu. Odporúčam.

 3. Anna Dvorščáková

  Učiteľský zápisník má všetko potrebné od kalendára až po klasifikačné stránky. Už niekoľko rokov objednávame a sme stále spokojní, takže objednávame aj pre budúci školský rok. Ďakujeme

 4. Lukáš

  Teším sa na učiteľský zápisník, našiel som si v ňom všetko čo moderný učiteľ potrebuje. Ďakujem zaň.

 5. Marek

  Naozaj zápisník je skutočným pomocníkom pre každého učiteľa telom a dušou. Je dokonalý a obsahuje všetko čo učiteľ potrebuje. So starými klasickými učiteľskými zápisníkmi som nebol spokojný, bolo tam jednoducho povedané málo priestoru na všetko a tak som si robil učiteľský notes sám zo zošita. No ako som objavil tento učiteľský zápisnik potešil som sa mu veľmi. Naozaj prakticky obsahovo riešený s dostatkom miesta na všetky záznamy učiteľa. Môžem naozaj všetkým pedagógom len odporúčiť a autorovi ďakujem za jeho dielo a myšlienku pomôcť nám učiteľom. Aj dizajnovo a veľkosťou mi vyhovuje a teším sa na písanie do neho.

 6. Marta

  Zapisnik je uplne ale uplne skvely. Uz davno som nieco podobne potrebovala, nemozem sa nan vynadivat a uz sa tesim na novy skolsky rok. 🙂

 7. Martina

  teším sa na Váš zápisník, prvýkrát si ho objednávam, lebo až teraz som kvalifikovanou učiteľkou, ale moja sestra je už dlho učiteľkou a objednáva si ho od Vás, tak od nej som sa o ňom dozvedela, stále si ho pochvaľovala, aký je skvelý.

 8. Lilla

  Ja som si zadala do google prehľadávač slovo „učiteľský zápisník“, no a potom google vydal zopár strán. Tam som našla aj taký zápisník, čo som mala aj vlani, ale hľadala som ďalej čo ak nájdem nejaký, ktorý má lepší dizajn (vo vnútri a aj z vonka). A potom som našla zápisník vo vašom online obchode! 🙂

 9. Mária

  Ďakujem za učiteľský zápisník, dnes mi prišiel, som veľmi spokojná. Je to niečo iné, ako to, čo bolo ponúkané na trhu, teda v klasických papiernictvách.

 10. Jozef

  Učiteľský zápisník mám síce len týždeň ale myslím, že som maximálne spokojný.
  Obsahuje všetko čo potrebujem a je veľmi prehľadný. Už len nápad dať tam dve šnúrky je perfektný lebo si môžem jednu založiť do kalendárnej časti a druhú do poznámkovej čiže sa v ňom nebudem strácať 🙂
  Určite ho budem odporúčať aj iným 🙂 Prajem veľa spokojných zákazníkov.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.