Zrkadlenie vo vzťahoch

10,00 14,95 

  • Autor: Žanet Čekanová
  • Formát: 13×19 cm
  • Formáty ebookov: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 160 strán
  • Rok vydania: 2018
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-154-9 Kategórie: , Značiek: , , , , , Product ID: 4637

Popis

TÚŽITE?

  • Porozumieť, ako funguje zákon zrkadlenia vo vzťahoch, ktorý odráža naše slabosti a prednosti?
  • Zmeniť staré negatívne vzorce správania a presvedčenia?
  • Vyriešiť si problémy s partnerom, rodičmi, deťmi a inými osobami?
  • Žiť spokojnejší a radostnejší život?

Práve ste objavili knihu, vďaka ktorej sa dostanete do Vášho vnútra.

     ♥   Vaše vnímanie sa rozšíri o nové poznanie  – zákon zrkadlenia a metódu štyroch zrkadiel.
     ♥   Vyriešite si problémy vo vzťahoch.
     ♥   Vyliečite sa z emocionálnych rán a uzdravíte si dušu a telo.
     ♥   Naučíte sa viac milovať seba a iných.
     ♥   Budete žiť ľahší, spokojnejší a šťastnejší život.

Som vďačná, že Vás zaujala moja kniha a rozhodli ste sa ju prečítať. Zakúpením knihy ma podporíte v mojom poslaní a šírení osvety Zákona zrkadlenia. Teší ma, že sa zaujímate o svoj život prostredníctvom sebapoznávania a zmeny vnímania.

 

,,Hlboko v človeku prebývajú driemajúce sily o ktorých ani netuší, že ich má. Sily, ktoré ak sa prebudia a uvedú do činnosti, môžu prevratne zmeniť jeho život”.     

Orison Swett Marden

Titulka eknihy.jpeg

 KRÉDO KNIHY

„Najdôležitejšia cesta nášho života je cesta k sebe“.

Kniha je sprievodcom na ceste k sebe a návodom ako riešiť niektoré životné situácie metódou štyroch zrkadiel. Je nielen o teoretických poznatkoch, ale hlavne praktická – zo života. Jednotlivé kapitoly na seba nadväzujú. Za každou kapitolou je praktická časť.

Verím, že kniha Vám môže pomôcť zmeniť a očistiť niektoré negatívne vzorce, ktoré ste si od detstva do dospelosti nazbierali. Vyliečiť ranenú dušičku z emocionálnych rán a byť tvorcom, nie obeťou svojho života. V knihe nájdete mnohé  poznatky a skúsenosti z môjho života, veľa praktických rád, príbehov, pozitívnych myšlienok, citátov a krásnych fotiek, ktorými sa môžete inšpirovať na Vašej ceste k sebe.

Jednotlivé kapitoly na seba nadväzujú:

1 Zranenia z detstva
2 Detstvo žije v nás
3 Výčitky ako vírusy
4 Odpustenie sebe a druhým
5 Sebaláska ako liek
6 Polarita života
7 Zákon zrkadlenia v praxi
8 Metóda 4 zrkadiel
9 Prvé zrkadlo
10 Druhé zrkadlo
11 Tretie zrkadlo
12 Štvrté zrkadlo

,,Či si to uvedomujeme alebo nie, Zákon zrkadlenia funguje. Pôsobí ako iné vesmírne a prírodné zákony, ktoré slúžia ľuďom pre ich vývoj. Len naše ego je ako mrak, cez ktorý človek nedokaže zákon zrkadlenia vidieť a vnímať. Pretože ego hľadá a vyčíta všetko iným a tak sa zbavuje zodpovednosti za svoj život. Bojí sa pozrieť do vlastného zrkadla. Keby sa však pozrel do zrkadla srdcom, videl by tam lásku k sebe a iným.” 

 

21752088_1528494143886403_8343692283496024267_n.jpg

 

Ukážka z kapitoly : METÓDA ŠTYROCH ZRKADIEL

,,Včera som bol chytrý, preto som chcel zmeniť svet. Dnes som múdry, preto mením sám seba”.

Všetko, čo robíme, je odrazom toho, ako premýšľame. Svet je taký, akí sme my. A čo sme my, to vyžarujeme do okolia, a to sa nám aj vracia. Priťahujeme si teda takých ľudí, akí sme my sami. Zrkadlia nám kladné vlastnosti aj negatívne. 

Je veľmi ťažké prijať myšlienku vlastnej zodpovednosti za všetko, čo sa nám deje. Zobrať za seba zodpovednosť znamená vzdať sa negatívnych pocitov, akými sú krivda, sebaľútosť, kritizovanie a obviňovanie. Pre mnohých ľudí je oveľa jednoduchšie obviňovať druhých, prípadne vonkajšie okolnosti a faktory, ako zmeniť samých seba. Každý z nás si vytvára svet, v ktorom žije.

Nežijeme izolovane, oddelení od sveta, ktorý nás obklopuje, sme jeho súčasťou a vzájomne prepojení. Ani naše myšlienky nie sú výhradne naše, pretože nimi ovplyvňujeme celý svet, v ktorom žijeme. Tieto myšlienky sa nám zrkadlia v podobe príjemných alebo nepríjemných situácií, s ktorými sa dennodenne stretávame.

Tam, kde to bolí, tam je skryté posolstvo pre Vás. Ale len úprimnosťou k sebe môžete nájsť poklady ukryté vo vnútri! Sú to podvedomé negatívne emócie, zákazy, alebo strachy, ktoré v sebe nosíte. Ktoré čakajú na Vás, aby ste  ich vytiahli na svetlo. Pochopili ich a premenili na múdrosť.

Nech sa stane Vaším sprievodcom na ceste k sebe, vnútornému šťastiu a pokoju.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zrkadlenie vo vzťahoch”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.