Telo ako trest

Telo ako trest

5 z 5 založené na 1 hodnotení zákazníka
(1 recenzia zákazníka)

4,95 9,95 

 • Autor: Mirka Manáková
 • Rozsah: 278 strán
 • Formát: 12 x 17 cm
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2017

 

Zrušiť výber
Katalógové číslo: 9788089861996 Kategórie: , Značiek: , , , , , , , ,

Popis

Telo ako trest je román inšpirovaný skutočným príbehom.

Kristián Inovecký sa stretáva s opovrhnutím a posmechom, ktoré sa mu dostávajú od rodiny a známych. Považujú ho za homosexuála. Šuškajúce klebetnice však netušia, čo v sebe dusí a všemožne potláča. Skrine plné šiat, silonky, topánky s vysokým podpätkom a líčidlá sú jeho sladkým, ale zároveň trpkým tajomstvom. Vo chvíľach samoty sa vo svojej izbe mení na ženu, ktorej dušu skrýva v sebe. Nátlak jeho rodiny sa stupňuje. Vzoprie sa a odchádza z domu, aby sa stal tým, kým je vo svojom vnútri. Ženou. Vo svojom tele sa necíti prirodzene.

Podarí sa mu zničiť telo, ktoré považuje za trest? Bude to stačiť na to, aby bol konečne šťastný? A čo sa stane s naivnou dievčinou Luciou, ktorej život zanechal v troskách? Kristián sa musí popasovať aj s manipulatívnou matkou, ktorá mu mnohokrát podrazí nohy. V románe inšpirovanom skutočným príbehom nájdete pohŕdanie, neveru, ale aj špinu, ktorá sa dostane na povrch aj napriek tomu, že ju zamietli pod prah.

Ďalšie informácie

variant

e-kniha, Kniha, Kniha s podpisom, Kniha + e-kniha

1 recenzia pre Telo ako trest

 1. 5 z 5

  :

  Telo ako trest je kniha, ktorá nie je typickou romantickou knihou. Kniha poukazuje na hľadanie samého seba, na prijatie toho, kým skutočne sme a snahe zapadnúť do sveta, ktorý je plný predsudkov.
  Príbeh sa odohráva na Slovensku a ja musím oceniť, ako úžasne sa dokázala autorka vžiť do príbehu, ktorého napísanie nebolo ľahké. Kniha je inšpirovaná skutočnosťou, je písaná pútavo a mnohé okamihy vám až vyrazia dych.
  Dozviete sa o najtajnejších túžbach muža, ktorý sa narodil v zlom tele, čo ešte neznamená, že taký život za nič nestojí. Vďaka tomuto románu zistíte, že sa sny plnia. Stačí za ne len bojovať a aj z nemožného sa stane možné.
  Knihu odporúčam ako ženám, tak aj mužom, ale hlavný tým, ktorí sa hľadajú.

Pridať recenziu

0

Your Cart