Ucitelskyzapisnik2017_2018
klasifikaciapoznamkyroktyzden

Učiteľský zápisník 2017 / 2018

5 z 5 založené 7 hodnoteniach zákazníkov
(7 recenzií zákazníkov)

8,00 

Predpredaj!
(Posielame až 25. 5. 2017)

Školský rok: 2017/2018
Počet strán
: 208
Formát: 105 x 155 mm, záložky 90 mm, zaoblené rohy, 2 lacetky
Väzba: viazaná V4
Navyše prikladáme 2 nálepky s rozvrhmi hodín.

Už pri objednávke 3 a viac kusov zľava 20%.
Pri vyššom počte môže zľava narásť až na 40%!

Na sklade

Popis

Od učiteľov pre učiteľov

Učiteľský zápisník 2017/2018 je jedinečný a na mieru šitý pomocník pre učiteľov, ktorí berú svoju prácu ako poslanie. Vďaka nemu budete mať všetky, informácie, ktoré najviac potrebujete vždy pri sebe a to vo veľmi kompaktnej podobe. Zápisník vytvorili učitelia a kým nadobudol súčasnú podobu, prešiel už niekoľkoročným vývojom. Práve podnety používateľov ho pomáhajú naďalej zlepšovať a prispôsobovať novým trendom, rovnako, ako sa menia aj učebné osnovy, aby novú generáciu vedeli pripraviť na to, čo bude v jej živote najdôležitejšie.

Učiteľský zápisník nie je len tak hocijaký diárik, ale precízne pripravené majstrovské dielo, ktoré už pri prvom dotyku oceníte a pridá Vám elán do učenia. Vďaka kvalitnému prevedeniu s Vami vydrží celý školský rok. Niektorí učitelia vravia, že vďaka nemu majú skvelý prehľad o celom školskom roku aj keď si v ňom listujú po rokoch a takto si dokážu pripomenúť všetko, čo v danom roku zažili a aké vedomosti svojim žiakom odovzdali.

Učiteľský zápisník je jedinečný aj svojim poslaním – je len pre učiteľov a ich potreby. Je datovaný od septembra 2017 do septembra 2018 tak, aby spĺňal požiadavky rozdeleného školského roka na dva polroky, myslí aj na prázdniny (samozrejme v prípade jarných prázdnin sú rôzne dátumy podľa regiónov).

Pri spracovaní dbáme na vysokú kvalitu, ktorá zaručí jeho odolnosť voči náročnému používaniu. Je kompletne vyrobený na Slovensku, čím podporujeme lokálnu zamestnanosť.

Obsahuje tieto časti:

 • školský rok rozdelený na týždenné celky,
 • poznámky a náčrty,
 • klasifikačnú časť,
 • evidenciu zastupovania,
 • rozvrh hodín,

Vaše povolanie učiteľa získa nový, doteraz nepoznaný rozmer.

Učiteľský zápisník aj pre kolegov

Už pri kúpe 3 kusov získavate 20% zľavu na celý nákup. A s rastúcim počtom objednaných kusov zľava ešte stúpa až po 40%. 😉
Pri objednávke nad 40€ vám navyše celú objednávku doručíme zadarmo.

Aby sme Vám dali naozaj špičkový výrobok, nešetríme na výrobných nákladoch, ale na distribúcií. Preto je možné učiteľský zápisník objednať len u nás. Namiesto provízie iným predajcom Vám radšej ponúkame výhodnejšiu cenu.

Učiteľský zápisník 2017/2018 – vymyslený, navrhnutý, spracovaný a vytlačený na Slovensku.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 140 g
Rozmery 155 x 105 x 20 mm

7 recenzií pre Učiteľský zápisník 2017 / 2018

 1. 5 z 5

  :

  Teším sa na učiteľský zápisník, našiel som si v ňom všetko čo moderný učiteľ potrebuje. Ďakujem zaň.

 2. 5 z 5

  :

  Naozaj zápisník je skutočným pomocníkom pre každého učiteľa telom a dušou. Je dokonalý a obsahuje všetko čo učiteľ potrebuje. So starými klasickými učiteľskými zápisníkmi som nebol spokojný, bolo tam jednoducho povedané málo priestoru na všetko a tak som si robil učiteľský notes sám zo zošita. No ako som objavil tento učiteľský zápisnik potešil som sa mu veľmi. Naozaj prakticky obsahovo riešený s dostatkom miesta na všetky záznamy učiteľa. Môžem naozaj všetkým pedagógom len odporúčiť a autorovi ďakujem za jeho dielo a myšlienku pomôcť nám učiteľom. Aj dizajnovo a veľkosťou mi vyhovuje a teším sa na písanie do neho.

 3. 5 z 5

  :

  Zapisnik je uplne ale uplne skvely. Uz davno som nieco podobne potrebovala, nemozem sa nan vynadivat a uz sa tesim na novy skolsky rok. 🙂

 4. 5 z 5

  :

  teším sa na Váš zápisník, prvýkrát si ho objednávam, lebo až teraz som kvalifikovanou učiteľkou, ale moja sestra je už dlho učiteľkou a objednáva si ho od Vás, tak od nej som sa o ňom dozvedela, stále si ho pochvaľovala, aký je skvelý.

 5. 5 z 5

  :

  Ja som si zadala do google prehľadávač slovo “učiteľský zápisník”, no a potom google vydal zopár strán. Tam som našla aj taký zápisník, čo som mala aj vlani, ale hľadala som ďalej čo ak nájdem nejaký, ktorý má lepší dizajn (vo vnútri a aj z vonka). A potom som našla zápisník vo vašom online obchode! 🙂

 6. 5 z 5

  :

  Ďakujem za učiteľský zápisník, dnes mi prišiel, som veľmi spokojná. Je to niečo iné, ako to, čo bolo ponúkané na trhu, teda v klasických papiernictvách.

 7. 5 z 5

  :

  Učiteľský zápisník mám síce len týždeň ale myslím, že som maximálne spokojný.
  Obsahuje všetko čo potrebujem a je veľmi prehľadný. Už len nápad dať tam dve šnúrky je perfektný lebo si môžem jednu založiť do kalendárnej časti a druhú do poznámkovej čiže sa v ňom nebudem strácať 🙂
  Určite ho budem odporúčať aj iným 🙂 Prajem veľa spokojných zákazníkov.

Pridať recenziu