Akcie – investovanie a analýza

(1 recenzia zákazníka)

14,95 

  • Autor: Martin Caban
  • Formáty ebookov: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 224 strán
  • Rok vydania: 2022
Vymazať
Katalógové číslo: 987-80-8197-416-8 Kategórie: , Značky: , , , Product ID: 31553

Popis

Akcie sú neprávom považované za najsofistikovanejší hazard na svete. Aký je rozdiel medzi Growth a Value investovaním? Dokážete správne interpretovať účtovné výkazy spoločnosti? Dokážete správne vyhodnodiť cashflow a finačné ukazovatele?
Aké typy firiem poznáme podľa rastu tržieb a ziskov? Kniha je písaná štýlom vhodným pre široké spektrum čitateľov, začiatočníka kniha neodradí a aj skúsenejší investor sa dozvie mnoho nových poznatkov.

„Pravidlo číslo jedna: Nikdy neprísť o peniaze.
Pravidlo číslo dva: Nikdy nezabudnite na pravidlo číslo jedna.“

Warren Buffett spolu s ďalšími legendárnymi investormi ako sú Ben Graham a Peter Lynch, dosiahli počas dlhého obdobia nadpriemerný výnos. Ich výsledky potvrdzujú, že investor skutočne dokáže ovládnuť trh svojimi zručnosťami, a nie iba čírou náhodou. Ak máte IQ 160, Buffett odporúča darovať tridsať bodov niekomu inému, pretože len vysoká inteligencia vám pri investovaní nepomôže.

Ďalšie informácie

Variant

,

Autor

Vydavateľ

Elist

Rok vydania

2022

1 recenzia k Akcie – investovanie a analýza

  1. Warren

    Neuveriteľne jednoducho vysvetlené témy a pritom ide kniha mimoriadne do hĺbky. Prečítal som niekoľko kníh, ale táto si ma získala najviac. Čítam ju už tretí krát, je tak obsiahla a pritom sa výborne číta. Všetko je vysvetlené na jednoduchom príklade, to čo Caban vysvetlí na 2-3 stranách mi dá viac ako celá kapitola inej knihy. Určite odporúčam aj ďalšie autorove knihy. NAJ kniha o investovaní v slovenčine..

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.