Brucho – najkomplexnejšia stratégia na formovanie brušných svalov na Slovensku

(1 recenzia zákazníka)

24,99 

Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-89646-19-7 Kategórie: Značiek: , , , , , , , , , , , , Product ID: 525

Popis

Táto publikácia je najkomplexnejšia stratégia, akú môžete na slovenskom internete zohnať. Pomôže vám vytrénovať úžasné brušné svalstvo. Táto stratégia vás zavedie do tajov, ktoré sú ďaleko za hranicami tradičných odporúčaní tipu: „urob 5×30 brušákov každý deň v roku a más to…“ V tejto stratégii problematiku formovania brušných svalov popisujeme veľmi komplexne a v širších súvislostiach.

Bez ohľadu na to, aká veľká priepasť sa nachádza medzi vašim snom (výrazné kocky na bruchu) a dnešnou realitou (tam kde ste dnes), má každý šancu dosiahnuť svoj vytúžený sen. Dobrá správa je, že kocky na bruchu má úplne všetci. To, že ich nie je vidieť pod vrstvami tuku alebo ich tvar je nevýrazný, je druhá vec. Lenže nezmyselné a chaotické cvičenie brušných svalov má aj odvrátenú stránku veci. Ide o zdravotné následky, ktoré si môžete spôsobiť nevyváženým tréningom i napriek tomu, že sa vám svoj cieľ podarí dosiahnuť. Spokojnosť z pekne vyformovaného brucha môžu veľmi rýchlo vystriedať zdravotné ťažkosti, ktoré pocit spokojnosti vymenia za trvalé utrpenie. Tieto šokujúce súvislosti vám prezradíme v našej publikácii a zároveň vás usmerníme tak, aby k tomu nedošlo. Prečo píšeme aj o negatívnych dôsledkoch? Pretože sa s nimi často stretávame a dopracovať sa k nim môžete aj v prípade, že si platíte za osobného trénera (tzv. živá rátačka opakovaní).

  • Ako dosiahnuť pekné brušné svalstvo v čo najkratšom čase?
  • Aké efektívne cvičenia mi pomôžu vytvarovať kocky na bruchu najrýchlejšie?
  • Podarí sa mi cvičením brušákov zhodiť lokálne tuk iba na bruchu?
  • Koľko percent podkožného tuku musím mať, aby mi bolo vidieť kocky na bruchu?

Naštudujte si našu komplexnú stratégiu, ktorá vám ušetrí množstvo času, zbytočných pokusov, bolestných omylov, ale aj peňazí.

Prečo je cena za túto publikáciu tak veľmi vysoká

Na prvý pohľad sa vám určite zdá, že cena za publikáciu je neúmerne vysoká. Máte pravdu, ale pozrite sa na to aj z iného uhľa pohľadu. Ak si zaplatíte vo fitness centre osobného trénera, tak za túto sumu si v tom lepšom prípade zakúpite dve alebo niekedy iba jednu tréningovú jednotku. Akú komplexnú stratégiu vám môže osobný tréner prezradiť za jednu tréningovú jednotku? Nehovoriac o tom, že v mnohých prípadoch si platíte iba veľmi drahú “rátačku opakovaní”. Nepochybujeme však o tom, že existujú aj takí osobní tréneri, ktorí sa pokúšajú svoju prácu robiť čo najlepšie a klientom za túto cenu poskytujú skutočnú hodnotu. Ale aj ten najlepší tréner sa musí neustále vzdelávať.

My vám v tejto elektronickej knihe prinášame ďalší unikátny program, ktorý je výsledkom našich celoživotných skúseností ako trénerov i atlétov zároveň. Tieto vedomosti, skúsenosti a stratégie koncentrované na 35-tich stranách, môžete už dnes využiť bez zbytočných pokusov a omylov. Ešte stále sa vám zdá cena privysoká? To ešte netušíte, akú vysokú cenu musíte zaplatiť svojim systematickým úsilím a čo všetko musíte mať pod kontrolou. Ste si však istý, že chcete postupovať ďalej bez správneho návodu? Táto stratégia bude platná dnes, zajtra aj za 5 rokov a vy sa ňou môžete riadiť po celý čas.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

1 recenzia k Brucho – najkomplexnejšia stratégia na formovanie brušných svalov na Slovensku

  1. womo

    Odporucam kazdemu kto stale nechape ako na “kocky”

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.