iCore & Abs – cvičebná video ekniha

17,99 

Katalógové číslo: 978-80-22 Kategórií: Značky: , , , , , , , , , Product ID: 506

Popis

Dosiahni neskutočnú silu a estetiku brušných svalov. Sila, akú si dnes nedokážeš predstaviť, začína prvým cvikom s tréningovým programom iCore & Abs.

iCore & Abs je cvičebný program spracovaný do elektronickej publikácie v ktorej sú okrem užitočných informácií zakomponované aj konkrétne video cvičenia, ktoré sa dajú prehrať v offline režime. Program iCore & Abs obsahuje výber 75 mimoriadne funkčných a netradičných cvičení s vlastnou hmotnosťou. Tieto cvičenia sú zamerané na rozvoj sily hlbokých svalov telesného jadra (brucha, chrbta, krížových a panvových svalov), ktoré tvoria základ funkčnej fyzickej zdatnosti.

Cvičenia sú vhodné pre deti i vrcholových športovcov a sú rozdelené do 4 levelov podľa fyzickej náročnosti. Mnohí špičkoví športovci budú zaskočení neschopnosťou zvládať niektoré cvičenia, na ktoré nepotrebujete žiadne pomôcky len vlastné telo. Program je určený pre všetkých aktívnych ľudí, ktorým záleží na skutočne funkčnom výkone a nebaví ich sterilné posilňovanie s činkami a na strojoch v posilňovni. Level A alebo B je vhodný dokonca aj pre ženy, ktoré majú podobné ambície vo funkčnom svalovom výkone.

Naštudujte si užitočné informácie, otestujte svoju aktuálnu fyzickú kondíciu a naskočte do vlaku ktorý vás dovedie k fyzickej zdatnosti, o akej sa vám ani nesnívalo. Program iCore & Abs pozostáva z krátkych efektívnych cvičení, ktoré vôbec nezaberajú mnoho času (10 – 15 minútové workouty). Preto je možné cvičenia realizovať takmer denne, zato ich kumulatívny efekt spôsobí enormný nárast vo funkčnej sile (100 až 400% nárast svalovej sily).

Autorom cvičebného programu iCore & Abs je Vlado Zlatoš – odborník na optimálnu výživu a extrémnu kondíciu. Tiež je známy ako jediný oficiálny tréner Parkouru a Freerunu na Slovensku, zakladateľ Akadémie Parkour & Freerun a tvorca projektu Skill LAB.

Ako čítať video eknihu na chytrom telefóne

Stačí na to jednoduchá aplikácia, ktorá je navyše zadarmo.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “iCore & Abs – cvičebná video ekniha”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.