Zdravé stravovanie pre deti

14,99 

  • E-kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-89861-12-5 Kategórie: Značiek: , , , , , , , , , , , , , , , Product ID: 497

Popis

Už dlho ste nám dávali najavo, že by ste radi čítali od nás publikáciu na tému stravovania detí. A hoci sme to mohli urobiť aj skôr, chceli sme sa držať našej zásady, že až keď budeme mať dostatok praktických skúseností z výchovy našej dcérky, tak ich spracujeme do publikácie. Teraz nastal ten správny čas. Zároveň sme si nemohli nevšimnúť váš záujem o článok na tému sladkostí u detí, ktorý sme publikovali len nedávno. Pochopili sme, že vás téma stravovania vašich detí trápi omnoho viac, ako možno stravovanie vás samotných. A to aj s ohľadom na prostredie, v ktorom vaše dieťa vyrastá. A je nám jasné, že niekedy s týmto prostredím musíte “bojovať”, pretože vám v otázkach zodpovednej starostlivosti o vaše dieťa hádžu polená pod nohy (najčastejšie starí rodičia, predškolské zariadenia alebo známi či priatelia).

Čo sa s tým dá robiť? Tieto a mnohé ďalšie praktické skúsenosti sme zhrnuli v našej 40 stranovej elektronickej publikácii. V nej sa dozviete:

  • Ako sa na výživu dieťaťa pozeráme my.
  • Na akých základných pilieroch stojí výživa dieťaťa podľa nás.
  • Ktoré podmienky úspechu je dôležité nasledovať podľa nás.
  • Aký má kniha obsah a čo v nej nájdete.

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Zdravé stravovanie pre deti”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.