Trvalé schudnutie nie je náhoda

14,99 

Katalógové číslo: 978-80-89646-12-8 Kategórií: Značky: , , , , , , , , , Product ID: 458

Popis

Prečo je nami popisovaná cesta možno práve tá najťažšia zo všetkých? Vieme že sme vás nepotešili, ale jednoducho je to tak. Ak ste doteraz vo svojich snahách o schudnutie neuspeli, je to práve preto, lebo ste skúsili tisíce skratiek a provizórnych ciest, ktoré vedú len k jedinému efektu: JO-JO. Na tejto ceste je to naopak. Žiadne skratky, žiadne špeciálne efekty, žiadne zľahčenia. Len prekážky, odpor, zúfalstvo, množstvo potu a hlavne veľká potreba sebaúcty. Uspeje len ten kto je na to naozaj duševne pripravený. Budete to práve vy?

A prečo práve sebaúcta je taká dôležitá? Pretože čím dlhšie sa na tejto ceste udržíte, čím viac budete odolávať nepríjemným vplyvom ktoré vás čakajú, tým viac si budete v konečnom dôsledku veriť a vážiť si sami seba. Sebadôvera i sebaúcta sú dve dôležité vlastnosti, ktoré si spolu s týmto materiálom budete (okrem iných) úspešne budovať. Pýtate sa na čo je to dobré? Pretože naša krajina vás potrebuje ako energického vodcu a užitočného občana, nie ako bezmocnú a nevládnu, zato maximálne pôžitkársku ovcu. Chcete sa aj vy stať lepšou verziou samého seba? Čo sa spolu s nami vo vzdelávacom materiály naučíte:

  • 1) Prečo iba jedna (tá najťažšia) cesta smeruje k vytúženým a dlhodobým výsledkom
  • 2) Ktoré kroky absolvujeme spoločne a ktoré budete musieť urobiť sami?
  • 3) Ktoré veľmi dôležité zručnosti sa spolu s nami naučíte a aké konkrétne lekcie elektronická kniha obsahuje?

Ďalšie informácie

Autor

Variant

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Trvalé schudnutie nie je náhoda”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.