Detektív Kvik a mrazivá veštba

(1 recenzia zákazníka)

5,95 7,95 

  • Autor: Július Belan
  • Formát tlačenej knihy: 135 x 205 mm
  • Formáty ebookov: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 128 strán
  • Rok vydania: 2019
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-201-0 Kategórie: Značky: , , Product ID: 24562

Popis

Detektív Kvik dostáva od svojho bývalého profesora pozvánku na narodeninovú oslavu. Po príchode do domu sa profesor Kvikovi zdôverí, že podľa veštby ho počas oslavy niekto pripraví o to najcennejšie. Spočiatku však tomu nič nenasvedčuje až do momentu, keď páchateľ naozaj udrie. Vyzerá to na jednoznačnú záležitosť, ale detektív Kvik príde na to, že na celej veci niečo nesedí. Razom sa stáva podozrivý každý. V horskom dome, uprostred nemilosrdnej snehovej víchrice, odrezaný od okolitého sveta musí čo najskôr dolapiť páchateľa, ktorý s ním rozohral nebezpečnú hru. Hru, ktorá môže mať len jedného víťaza a mnoho obetí. Zamknite za sebou dvere, skontrolujte okná a nechajte sa strhnúť detektívnym príbehom od Júliusa Belana.

Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Detektív Kvik a mrazivá veštba

  1. Darinka

    Práve som dočítala knihu Detektív Kvik a mrazivá veštba. Už podľa pôvabných obrázkov som videla, že je určená najmä pre deti. Vystupujú tu postavy zo živočíšnej ríše, napr. detektív je prasiatko, príde na oslavu narodenín psa, ktorý má za manželku mačku a v ich dome slúži slonica. Všetci však majú ľudské vlastnosti a tak sa aj správajú. Príbeh je písaný z pohľadu detektíva, ktorý lúšti veľkú záhadu. Vypočúva podozrivých a nájde spôsob, ako sa páchateľ prezradí sám. Kniha je písaná zrozumiteľne pre deti, ale dobre sa číta aj dospelým. Veľa som pri čítaní nasmiala a dobre zabavila.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.