Liečiteľka – The Healer

6,95 10,00 

  • Autor: Beatrix Horváthová
  • Formát tlačenej knihy: 13,5 x 20,5 cm
  • Jazyk: slovenský
  • Rozsah: 256 strán
  • Rok vydania: 2023
Katalógové číslo: 978-80-8197-483-0 Kategória: Značky: , , , Product ID: 32229

Popis

Príbeh, ktorý lieči srdce ( A story that heals your heart )

Paulína mala vždy svoju cestu, po ktorej neohrozene kráčala v ústrety vlastným snom. Keď jej do života vstúpi Otto, všetko sa náhle zmení. Mladý muž sa vyrovnáva s následkami závažnej automobilovej nehody a Paula, ako jeho opatrovateľka, mu v tom pomáha. Jej starostlivosť sa nesústreďuje len na vyliečenie jeho zlomenej fyzickej schránky, ale aj na liečbu jeho ubolenej duše. Nevzdáva sa ani vtedy, keď ju zatrpknutý Otto odháňa. Vytrvalo ho podporuje v jeho snoch, a tak si Paula postupne nachádza cestu do jeho srdca. Zdá sa, že rozprávka zo života bude mať šťastný koniec, ale tieň na ňu vrhá nespokojnosť Ottovej matky s nádejnou nevestou, ako aj náhly vstup sebavedomej Kristiny do spoločného života zaľúbencov. Ako osud zamieša kartami z ľudských emócií a ako pre dvoch mladých ľudí skončí cesta za šťastím?

Liečiteľka predstavuje príbeh plný lásky, intríg a nádeje, ktorý je skutočným liekom pre srdce. Pretože tam, kde sa zatvoria jedny dvere, otvoria sa ďalšie…

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

Rok vydania

2023

Vydavateľ

Elist

Jazyk

slovenský + anglický

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Liečiteľka – The Healer”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.