Spadol z jahody

(2 recenzie zákazníkov)

4,95 6,95 

 • Autor: Kristína Pavelková
 • Rozsah: 188 strán
 • Formát:12 x 17 cm
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Vydanie: prvé
 • Rok: 2017
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-89861-04-0 Kategórie: Značiek: , , , , , , Product ID: 2395

Popis

Roztopašný príbeh s kopou dobre mierených faciek s vtipným nábojom, štipkou irónie a kvapkou iskrivých dialógov, ktorý zhltnete na jedno zahryznutie.

Táňa má na chlapov vyvinutý šiesty zmysel, ten jej vždy spoľahlivo oznámi, kedy je čas vziať nohy na plecia a utekať. Pri sebavedomom Brunovi sa jej signalizačný systém nezapne. Nechať odísť pána Vyhliadnutého by bol životný omyl, a tak si zaumieni lapiť ho za každú cenu. Lenže predbehnúť osud sa niekedy nevypláca. O tom sa Táňa presvedčí veľmi rýchlo. Prečo sa jej predstavy v jednom okamihu rozplynú ako obláčik dymu? Kto je skutočný muž „vyrobený“ pre Táňu?

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

2 recenzie k Spadol z jahody

 1. Emily D. Beňová

  Dnes som prečítala túto knižôčku. Zhltla som ju doslova obratom. Spočiatku mi hlavná hrdinka akosi nesadla. Jej myšlienkové pochody sa mi nepáčili. Prišla mi namyslená a samoľuba, no neskôr som sa dozvedela, že to nie je jej povaha, ale dobre premyslený plán. Či sa jej podaril? Vyšlo všetko ako málo?
  To sa dozviete z tejto skvelej knižôčky. Vrelo odporúčam. Kniha vás pobaví, ale aj prekvapení.
  Splnila moje očakávania a určite ma nesklamala. Ďakujem Kristína Pavelková

 2. Deni

  Spadol z jahody je knižka, pri ktorej vás hneď na prvý pohľad zaujme krásna obálka, sľubujúca svieži, letný príbeh, ktorý vám bude verným spoločníkom niekde pri vode. Nenájdete tu žiadnu klasickú romantiku, ale vnímanie vzťahov, a hlavne chlapov ako takých, s nadhľadom a jemnou iróniou. Knižku odporúčam tým, ktorí hľadajú oddychovú jednohubku, svieže dielko, pri ktorom vystriedajú viacero protichodných emócií počnúc smiechom, hnevom, až po spolupatričnosť k hlavnej hrdinke.

  Celú moju RECENZIU nájdete tu 🙂 : https://precitane.sk/kristina-pavelkova-spadol-z-jahody/

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.