Stručný návod na pozitívne myslenie

7,49 

  • Autor: Vierka Gablíková
  • Formát ebooku: ePub, Mobi, PDF
  • Rozsah: 120 strán
  • Jazyk: slovenský
  • Rok vydania: 2020
  • E-kniha
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-281-2 Kategórie: , Značky: , , , Product ID: 28850

Popis

V dnešnej dobe sa pozitívne myslenie stalo akousi módnou záležitosťou. Hovorí sa, že ak človek zmení svoje myslenie na pozitívne, aj jeho život sa radikálne zlepší. Bude zdravý, bude mať milujúceho partnera a rodinu, dobré finančné zabezpečenie, a teda bude vo svojom živote šťastný a spokojný. Mnohí, z tých, ktorí chceli zmeniť svoj život k lepšiemu pomocou pozitívneho myslenia, to po čase vzdali, lebo aj napriek ich snahe myslieť pozitívne, zostalo všetko v starých zabehnutých koľajniciach.

Ak ste sa aj vy rozhodli zmeniť svoj život k lepšiemu prostredníctvom zmeny svojho myslenia, v tejto knihe nájdete odpovede na to, prečo sa to iným takýmto spôsobom nepodarilo. Táto kniha je stručným návodom na pozitívne myslenie, ktorý naozaj funguje. Stačí , keď človek pochopí súvislosti a príčiny toho, čo, ako a z akých dôvodov sa mu v živote deje. Lebo ak poznáme a chápeme príčiny a súvislosti udalostí v našom živote, môžeme ich kedykoľvek zmeniť. Tým zmeníme aj situácie, ktoré nás v živote stretávajú, na také, ktoré sú pre nás príjemnejšie.  A to je cieľom asi každého z nás.

Ďalšie informácie

Variant

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stručný návod na pozitívne myslenie”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.