9 princípov moderného človeka

5,00 12,90 

  • Autor/Author: Jana Chynoradská
  • Formát tlačenej knihy / Printed form: A6 (kartičky / cards)
  • Formáty ebookov / ebooks formats: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk / Language: slovenský a anglický / Slovak and English
  • Počet strán / Number of pages: 32
  • Rok vydania / Published in: 2020
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-300-0 Kategórie: Značiek: , , , , Product ID: 28945

Popis

9 princípov moderného človeka/ The 9 Principles of a Smart Person

Kniha s myšlienkou Learn&Lead / Uč sa a veď! vám pomôže stať sa učiteľom, akého súčasný svet a spoločnosť potrebujú.  Nielen pre druhých, ale i pre seba samého. Význam slova učenie sme v dnešnej dobe okresali na termíny a poučky, ktoré sa stačí namemorovať a potom ich „sypať ako z rukáva“. Skutočné poznanie je však proces, ktorý prebieha neustále a je spätý ako s pevne definovanými zákonitosťami, tak i s vnímaním seba samého. Neučíme sa len z kníh, ale predovšetkým zo života. Ako zvládnuť náročné situácie, problémy, výzvy, ktorým na zemi čelíme všetci bez rozdielu?

Publikácia „9 princípov moderného človeka“ predstavuje 9 myšlienok, ktoré sú sprievodcom na ceste k spokojnejšiemu, šťastnejšiemu životu. Podľa konkrétnej životnej situácie si človek vyberá princíp, ktorý s ním najviac rezonuje a následne sa ho pokúša zaviesť do svojich myšlienok a konania. Postupne prechádza jednotlivými princípmi, ktoré z neho robia dobrého učiteľa a motivátora nielen pre seba, ale aj pre iných.

Kniha funguje ako prostriedok motivovania a učenie deviatich princípov sa dá zapojiť nielen do každodenného života, ale i do profesionálnej praxe, či už v prostredí školskom, manažérskom alebo domácom. Nestačí len učiť, treba aj poznať. A najlepšie začať so sebou samým.

Tlačená aj elektornická verzia knihy vám budú dodané v dvoch jazykoch (SK + EN).

Tlačená kniha je vlastne súborom 16 farebne obojstranne potlačených kartičiek formátu A6.

O autorke

Jana Chynoradská sa narodila v roku 1973 v Trnave a od čias štúdia na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave sa pohybuje v oblasti školstva a vzdelávania. V rokoch 2000 – 2005 viedla Dámsky klub v Trnave, ktorého hlavnou náplňou boli osveta, charita a kultúra. Pôsobila zároveň ako predsedníčka Asociácie jazykových škôl SR . Rola učiteľa pre ňu vždy znamenala oveľa viac, než len sprostredkovateľa obyčajných poučiek. Ten pravý učiteľ musí podľa nej pristupovať k vedomostiam a k ich odovzdávaniu nielen s rozumom, ale aj so srdcom. Jej životným poslaním je pomáhať učiteľom rásť, aby sa tomuto povolaniu prinavrátilo potrebné uznanie, čo ju viedlo k napísaniu diela „9 princípov moderného človeka“. Kniha je akýmsi návratom k sebe a k učiteľskému poslaniu. Svoje postoje a myšlienky prezentuje aj vo vlastnej jazykovej škole Harmony, ktorá úspešne pôsobí už od roku 2000.
Kontakt: jana@harmony.sk

Harmony Academy nie je len škola pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť cudzí jazyk, ale i miestom, v ktorom môžete čerpať inšpiráciu a povzbudenie. V rámci projektu Centra inovácií s názvom Learn&Lead ponúka špecializovanú výučbu dospelých. Ide o výsledok medzinárodnej spolupráce, ktorý získal aj podporu Slovenskej akademickej asociácie pre medzinárodnú spoluprácu. Hlavnú úlohu v ňom zohráva rola „Inšpirujúci učiteľ manažér“. Účastníci kurzov sa učia nielen komunikovať v cudzom jazyku na odbornú tému z rôznych oblastí, ale zároveň pri tom rozvíjajú svoju osobnosť pre potreby uplatnenia sa v živote. Jazyková škola Harmony Academy ponúka individuálny prístup zameraný na potreby žiaka a hlása motivujúci odkaz: „Buď konateľom vlastného života.“

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

, ,

Autor

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “9 princípov moderného človeka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.