Jana Chynoradska

Jana Chynoradská

Jana Chynoradská sa narodila v roku 1973 v Trnave a od čias štúdia na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave sa pohybuje v oblasti školstva a vzdelávania. V rokoch 2000 – 2005 viedla Dámsky klub v Trnave, ktorého hlavnou náplňou boli osveta, charita a kultúra. Pôsobila zároveň ako predsedníčka Asociácie jazykových škôl SR . Rola učiteľa pre ňu vždy znamenala oveľa viac, než len sprostredkovateľa obyčajných poučiek. Ten pravý učiteľ musí podľa nej pristupovať k vedomostiam a k ich odovzdávaniu nielen s rozumom, ale aj so srdcom. Jej životným poslaním je pomáhať učiteľom rásť, aby sa tomuto povolaniu prinavrátilo potrebné uznanie, čo ju viedlo k napísaniu diela „9 princípov moderného človeka“. Kniha je akýmsi návratom k sebe a k učiteľskému poslaniu. Svoje postoje a myšlienky prezentuje aj vo vlastnej jazykovej škole Harmony, ktorá úspešne pôsobí už od roku 2000.
Kontakt: jana@harmony.sk
Facebook
Linkedin

Harmony Academy nie je len škola pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť cudzí jazyk, ale i miestom, v ktorom môžete čerpať inšpiráciu a povzbudenie. V rámci projektu Centra inovácií s názvom Learn&Lead ponúka špecializovanú výučbu dospelých. Ide o výsledok medzinárodnej spolupráce, ktorý získal aj podporu Slovenskej akademickej asociácie pre medzinárodnú spoluprácu. Hlavnú úlohu v ňom zohráva rola „Inšpirujúci učiteľ manažér“. Účastníci kurzov sa učia nielen komunikovať v cudzom jazyku na odbornú tému z rôznych oblastí, ale zároveň pri tom rozvíjajú svoju osobnosť pre potreby uplatnenia sa v živote. Jazyková škola Harmony Academy ponúka individuálny prístup zameraný na potreby žiaka a hlása motivujúci odkaz: „Buď konateľom vlastného života.“

Knihy, ktoré napísala Jana Chynoradská:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.