Vražedná sedmička

(2 recenzie zákazníkov)

5,95 10,95 

 • Autor: kolektív autorov
 • Rozsah: 288 strán
 • Formát: 12,5 x 17,7 cm, pevná väzba
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
Vymazať

Popis

Vražedná sedmička. Sedem tvárí zločinu v podaní siedmich slovenských autorov. Začítajte sa do mrazivých detektívnych a krimi príbehov s nečakaným rozuzlením. Nezľaknite sa prešpekulovaných činov páchateľov odhodlaných na všetko a vydajte sa spolu s vyšetrovateľmi odhaliť zločincov. Po dočítaní každého z príbehov vám ešte dlho ostanú na tele zimomriavky. Nebojte sa! Nič z toho, čo budete čitať, nie je pravda… tá vie byť ešte horšia!

V zbierke sa predstavili: Vojtech Beniczky, Radovan Bezecný, Daniel J. Dančík, Lenka Gahérová, Roman Horňák, Vita Jamborová, Juraj Thal

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Variant

,

Autor

2 recenzie k Vražedná sedmička

 1. Anonym

  Nič od Ľuba/ Romana nechcem len aby mi vratil peniaze. No inač neviem keď že všade ma zablokoval

 2. Mária M.

  Skvelá zbierka mini krimi príbehov. Okrem Horňáka, sú zvyšný autori pre mňa novinkou. Niektorých písanie sa mi páčilo, niektorých už veľmi nie. V tejto knihe si môžeme porovnať rôzne štýly autorov a to ako vedia spracovať krimi príbeh. Ako ste podľa názvu mohli zistiť, čaká nás 7 príbehov. Každý je niečim iný. V každom nájdeme nové postavy, nových vyšetrovateľov a samozrejme aj nových páchateľov. Je škoda, že príbehu sú tak krátke a autori z nich nemohli vyťažiť maximum. Ale aj tak sa mi kniha naozaj páčila. Knihu odporúčam všetkým, ktorým sa nechce lúskať 350 stranovým krimi románom. Túto knihu si môžete rozkúskovať presne na 7 dielov a prečítať si napríklad každý deň jeden príbeh.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.