Vražedná sedmička

(1 recenzia zákazníka)

5,95 10,95 

  • Autor: kolektív autorov
  • Rozsah: 288 strán
  • Formát: 12,5 x 17,7 cm, pevná väzba
  • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
  • Jazyk: slovenský

Popis

Vražedná sedmička. Sedem tvárí zločinu v podaní siedmich slovenských autorov. Začítajte sa do mrazivých detektívnych a krimi príbehov s nečakaným rozuzlením. Nezľaknite sa prešpekulovaných činov páchateľov odhodlaných na všetko a vydajte sa spolu s vyšetrovateľmi odhaliť zločincov. Po dočítaní každého z príbehov vám ešte dlho ostanú na tele zimomriavky. Nebojte sa! Nič z toho, čo budete čitať, nie je pravda… tá vie byť ešte horšia!

V zbierke sa predstavili: Vojtech Beniczky, Radovan Bezecný, Daniel J. Dančík, Lenka Gahérová, Roman Horňák, Vita Jamborová, Juraj Thal

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Vražedná sedmička

  1. Mária M.

    Skvelá zbierka mini krimi príbehov. Okrem Horňáka, sú zvyšný autori pre mňa novinkou. Niektorých písanie sa mi páčilo, niektorých už veľmi nie. V tejto knihe si môžeme porovnať rôzne štýly autorov a to ako vedia spracovať krimi príbeh. Ako ste podľa názvu mohli zistiť, čaká nás 7 príbehov. Každý je niečim iný. V každom nájdeme nové postavy, nových vyšetrovateľov a samozrejme aj nových páchateľov. Je škoda, že príbehu sú tak krátke a autori z nich nemohli vyťažiť maximum. Ale aj tak sa mi kniha naozaj páčila. Knihu odporúčam všetkým, ktorým sa nechce lúskať 350 stranovým krimi románom. Túto knihu si môžete rozkúskovať presne na 7 dielov a prečítať si napríklad každý deň jeden príbeh.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.