Vyhradené pre Teba

(1 recenzia zákazníka)

4,95 8,50 

  • Autor: Laura Fechová
  • Rozsah: 248 strán
  • Formát: 13,5 x 20,5 cm
  • Jazyk: slovenský
  • Rok: 2019
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-253-9 Kategórie: Značky: , , , Product ID: 18496

Popis

Ema vyrastala obklopená prepychom, túžbou a pýchou svojich rodičov. V jej svete je Boh iba slovo a v srdci preňho nemá zvyšné miesto. Náhly zlom v jej živote nastane potom, ako neplánovane otehotnie. Stavia sa proti nej vlastná rodina, aj priatelia. Riešenie problému vidia v potrate, ktorý Ema rezolútne odmieta. Jedinú možnosť, ktorú vidí je most a rieka, ktorá by v nej utopila všetku bolesť už navždy.
Na ten istý most prichádza aj Patrik, ktorému život uštedril hneď niekoľko rán.
Ani strata milovaných, či choroba ho však nedokázali zlomiť vo viere a v láske k Bohu, ktorý je jeho najlepším priateľom. Svoju bolesť zaháňa pomáhaním iným, aj keď sa mu to často nevypláca.
Túžbu po smrti a hlasnú prosbu o život spojí most. Most, na ktorom Ema nachádza ukrytý kríž s tajomnými a nádhernými listami od samotného Boha.
Napriek nevôli ich samých ich osud stále spája dohromady. Začína sa ich cesta za spoznávaním samých seba, hľadaním skutočnej lásky a nádeje, ktorú obaja takmer stratili. Na ceste ich však čaká kopec prekážok a bolestivých úderov. A je len na nich či nestratia odvahu bojovať za svoj vlastný život.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Rozmery -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Vyhradené pre Teba

  1. Michal

    Konečne krásny slovenský román. Dúfam, že autorka napíše aj pokračovanie, lebo sa mi tam hodí. Veľmi odporúčam 🙂

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.