Mojím umeleckým menom je Nena Turner a rada by som sa Vám pár slovami predstavila. Narodila som sa v mesiaci október roku 1991 v znamení váh. Celkovo ma toto znamenie vystihuje (do bodky) a v podstate sa nazdávam, že je asi aj najlepším znamením.

Čo sa týka mojej tvorby, písať som začala v dvanástich rokoch. Veľmi dlho som si písala len do zásuvky a s postupom času sa stal Word mojim najvernejším kamarátom a dennodenným spoločníkom (moje maximum za notebookom je sedemnásť hodín). Vymyslela som si fiktívnu postavu, Máriu Elenu (Nenu) Orntovú, ktorá vystupuje v každom mojom diele a je mojou výpoveďou už skoro trinásť rokov. Nemyslela som si, že niekedy svoje diela aj vydám, no dokopali ma k tomu ľudia, ktorí čítali moje veci na internete a našťastie to vyšlo.

Dnes mám na konte román na pokračovanie Čierna princezná a ryšavý poddaný, kniha prvá, kniha druhá a pracuje sa na tretej. K tomu mám v hlave plno nápadov, cítim odhodlanie a verím,  že to najlepšie, čo sa týka mojej tvorby, ešte len príde.

Inak bývam v Prešove (pokojnom meste, ktoré ma fascinuje svojou jednoduchosťou) a mám, ako skoro každý autor, aj oficiálne zamestnanie. Pracujem ako pôrodná asistentka na pôrodnej sále.  Neodpustila som si nudnú bodku na záver. 😀

Vaša Nena.

Knihy od Neny Turner: