Anjeli noci

(1 recenzia zákazníka)

5,95 7,95 

 • Autor: Miroslava Varáčková
 • Rozsah: 220 strán
 • Väzba: mäkká
 • Formát: 13,5 x 20,5 cm
 • E-kniha: ePub, Mobi, PDF
 • Jazyk: slovenský
 • Rok: 2018
Vymazať
Katalógové číslo: 978-80-8197-177-8 Kategórie: , , Značky: , , , Product ID: 5386

Popis

Príbeh zakázanej lásky je po veľkom úspechu späť!
Keď Ema nastúpi v maturitnom ročníku do novej školy, netuší, ako jej to prevráti život naruby. V učiteľovi literatúry nájde spriaznenú dušu a zamiluje sa. Po tom, ako sú jej city opätované a začne sa s učiteľom potajomky schádzať, ocitne sa v ohrození života a musí čeliť mnohým nebezpečenstvám. Nemieni sa vzdať svojej lásky a až náhla a záhadná smrť jej spolužiaka ju presvedčí, že ide skutočne do tuhého. Má Emina obetavosť hranice, alebo je Ema ochotná zapredať aj dušu, len aby ochránila, čo jej je cenné?

Mirka Varáčková, držiteľka ocenenia Panta Rhei Awards za mládežnícku knihu roku 2017, aj v tejto knihe dokazuje, že právom patrí medzi najobľúbenejšie slovenské autorky.

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
Variant

,

Autor

1 recenzia k Anjeli noci

 1. Mária M.

  Každá kniha od tejto autorky ma prekvapuje. Ale len v tom dobrom.
  Tak ako aj v iných knihách, nenašla som jediné miesto kde by som sa pri čítaní nudila. Príbeh bol využitý úplne do poslednej bodky.
  Dej nebol zbytočne naťahovaný nadbytočnými kapitolami, opismi či zdĺhavými monológmi.
  V knihe sa stretneme s Emou, ktorá prežíva žiaľ po strate otca a začína úplne odznova. Nové mesto, nový dom, nová škola, nový priatelia a samozrejme aj nový profesori. A čo čert nechcel, Ema sa zblížila a zaľúbila práve do profesora. Pre niekoho možno klišé, ale mne sa tento námet veľmi páčil.
  A aby to nebol len obyčajný príbeh o profesorovi a študentke, nad profesorom Adamom sa vznáša jeden veľký mrak tajomstva a záhady.
  Čakala som, že kniha bude sladký romantický príbeh. Ale omyl. Áno, lásky je tam dostatok, ale je opísaná reálne, bez zbytočných srdiečok nad hlavami hlavných postáv.
  Hlavné postavy mali skvelé charaktery a rýchlo som sa s nimi zblížila. Hoc ma niekedy štvala nerozhodnosť Adama bolo to skvelé čítanie. Aj touto knihou som sa utvrdila, že autorkin štýl je veľmi skvelý a rada siahnem po ďalšej knihe z pera tejto autorky.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.